Nihat Doğan’ı annesinden dinleyin!

Son yarıyılların en çok konuşulan adı Nihat Doğan’ın annesi Fatma Doğan, oğlunun adadaki çabasıyla onur dinlediğini ve aşiret tarafından desteklendiğini söyledi

Survivor Şöhretliler Gönüllüler müsabakasının başından beri en alaka sürükleyen adı şarkıcı Nihat Doğan ’ın annesi Fatma Doğan, acunn.com ’a konuştu.

Oğlunun adadaki çabasıyla onur dinleyen anne Doğan, Nihat ’ın kavga yaşadığı Asena ’yı hoşlandığını ancak oğlunun barışmak için uzattığı eli geri çevirdiği için kızdığını dile getirdi

Nihat ’ın ailesini ve ülkesini seven çok duygusal biri olduğunu ve ilk kere bu kadar ayrı kaldıklarını dile getiren anne Fatma Doğan şöyle konuştu: “Ben ‘Gitme ’ dedim; ama o, ‘Bir kere söz verdim, gideceğim ’ dedi.

O zaman ‘Hayırlısı olsun ’ dedim.” Nihat Doğan ’ın yemek yemeyi beğenmediğini söyleyen anne Doğan, oğlunun nazik olduğunu ve her şeyi yemediğini belirtti.

Aşiretin Nihat ’ı desteklediğini belirten Fatma Doğan, “Aşiret dinleyince ‘İstiyorsa gitsin. Biz ona bir şey diyemeyiz ’ dedi. Kardeşleri de istemedi ama abilerinin kararına saygı duydular” dedi.

NİHAT ÜZERİNDEN PRİM YAPIYOR

Asena ’nın oğluyla barışmayacağını düşündüğünü belirten anne Doğan, Asena ’nın Nihat üzerinden primyaptığını söyledi. Oğlunun vatanını çok özlediğini ifade eden Fatma Doğan, “O orada hindistancevizi yedikçe ben burada ağlıyorum” dedi. Oğlunun medya sektöründen bir kızla beraber olmasını istemeyen anne Doğan, çok hırslı olan oğlunun birinci olmadığı takdirde çok üzüleceğini ifade etti.

Yorum yapın