Mükemmel kirpikler, mükemmel bakışlar

.

.jpg

1. Takma kirpik

Bu fikir size pek hoş gelmeyebilir. Fakat her şeyde olduğu gibi tasarımlar makyaj alanında ilerliyor. Takma kirpikler artık çok daha kolay bulunabilir ve doğal görünümlü modellerle karşımıza çıkıyor. Siz de mutlaka deneyin.

Eğer kirpikleriniz gür fakat uzun değilse ipekten yapılan tam parça kirpikleri deneyebilirsiniz. Uzun ve seyrek kirpikler için kesik parça kirpikleri öneriyoruz.

12143.jpg

2. Kirpik serumları

Saçları besleyen ve güçlendiren serumlar gibi kirpiklerinizin yapısına uygun serumlar da var. Kolay dökülen, kısa kalan, dağılan kirpikleri şekillendirebileceğiniz ürünleri seçkin güzellik marketlerinde bulabilirsiniz.

12144.jpg

3. Estetik müdahale

Eğer kirpiklerinizin gerçekten güzel görünmesini istiyorsanız biraz parayı gözden çıkarmanız gerekiyor. Yarı kalıcı ve kalıcı müdahalelerle kirpiklerinizi güçlendirebilirsiniz. Kalıcı müdahaleleri tavsiye etmiyoruz. Birkaç ay kullanabileceğiniz sentetik kirpik ekimleri ve yapıştırmaları son derec kullanışlı olacaktır.

12145.jpg

4. Maskara

Neşeli bir yüzün vazgeçilmezi maskarayı da unutmamak lazım. Kaliteli bir ürün kullanın. Göz makyajında özenmeniz gerekiyor. L’Oreal’i deneyebilirsiniz.

12146.jpg

Yorum yapın