Modayı takip ediyorum, ısınıyorum!

.

.jpg

Yılbaşı planları hazırlanmaya başladı, peki ya gardıroplar? Sevdiklerinize hediye almak ya da partinin en şık kadını olmak isterseniz bu rehbere bir göz atın. Bu moda sıcacık!

15999.jpg

Boğazlı kazak

Zarif bir görünüm için daha sıcak bir alternatif düşünemiyoruz! Her şeyle uyumlu olduğu gibi herkese de çok yakışıyor. Broşlarla ve bu sezonun favorisi iri kolyelerle kazağınızı süsleyebilirsiniz.

ZARA

16000.jpg

Çiçek desenli hırkalar

Floral desenler yaz başından beri gözde… Minik şortları süslerken şimdi hırkalar da çiçek açtı. Kaşmir modeller hem çok şık, hem de soğuktan korunma garantisi veriyor.

GAP

16001.jpg

Dirsek parçalı kazaklar

Eskilerden tanıdık gelmedi mi? Düz bir kazağı neşelendiren dirsek parçaları bu sezon deri ya da süet olarak karşımıza çıkıyor. Boyfriend kesimli bol kazakları tercih edebilir, seksi bir taytla kombinleyebilirsiniz. Çizmeleri de unutmayın!

URBAN OUTFITTERS

16002.jpg

Yuvarlak yakalı sweatshirt

Spor giyim parçalarından sweatshirt’ün feminen ve şık görünmesini beklemezsiniz, değil mi? Bu sezon bu kural değişti. Yumuşacık ve polar astarlı kazakları resmi bir gömlek ya da fitilli bir pantolonla kombinleyebilirsiniz. Hatta ipek bir fular bile takabilirsiniz. Sınırsız renk alternatifi de cabası!

J. CREW

16003.jpg

Fularlı bluzlar

Bu sezon fularlar o kadar çeşitlendi ki bluzlardan ayrılmadan bile kullanılabiliyor! Birlikte satılan bu iki parça ister sokak modanıza, ister gece davetlerinize uyarlayabileceğiniz bir seçenek. Koyu renkler de bizim önerimiz.

BANANA REPUBLIC

16004.jpg

Renk blokları

Evet, bunun moda olduğunu artık biliyorsunuz. Kazak alternatifleri için de tunik tarzı olanları kullanmanızı öneririz. Bu kazaklar içlerinde çeşit çeşit renk barındırdığı için tayt konusunda da geniş seçenekler sunabiliyor.

CHLOE

16005.jpg

Yorum yapın