Mila Kunis’in saç günlüğü

.

.jpg

Ukrayna doğumlu güzel ilk kez ekranlarda görünmeye başladığında iri ela gözleriyle dikkat çekmişti. The Family Guy (seslendirme) ve That 70’s Show adlı programların yıldızı olan Mila, saçlarını doğal kıvırcık haliyle kullanıyordu.

13123.jpg

2000 yılına geldiğimizde saçlarında kızıl tutamlar görüyoruz. Fakat kıvırcık halini hiç bozmuyor. Bu karenin çekildiği Billboard Müzik Ödülleri’nin rockçı temasına çok uygun görünmüyor mu?

13124.jpg

‘gerçek bir tişört ve kot kadını’ olduğunu söyleyen Mila, 2001 yılı biraz daha kadınsı bir çizgiyle Teen Choice Awards töreninde böyle görüntüleniyor.

13125.jpg

Doğal renginden vazgeçmese de kıvırcık saçlarından biraz sıkılan oyuncu ve çiçeği burnunda model saçlarını 2005 yılında orta boylarda kullanıyordu.

13126.jpg

İşte 2006’dan gelen bu sezonun en favori saç modellerinden biri! Mila sanki geleceği görmüş gibi karışık bir topuz modeliyle That 70’s Show’un veda töreninde böyle görüntüleniyor.

13127.jpg

2008 yılında The Forgetting Sarah Marshall’ın yıldızı olan Mila Kunis’in en seksi saç modelinin bu olduğunu düşünüyoruz. Saçlarının ana renginden hiç vazgeçmese de bal tonlarındaki gölgesi gözlerinin rengiyle mükemmel bir uyum içinde.

13128.jpg

Bir sonraki yıl Spike Guys Choice Awards ödül törenine gidiyoruz. Değişimden çok hoşlanmayan mila saçlarını karışık ve gevşek bir topuzla şekillendirerek kısaymış gibi görünmesini sağlamış. Çok da yakışmış!

13129.jpg

Book of Eli adlı filmin prömiyer gösterimi için 2010 yılında çekilmiş bu fotoğrafta gerçek anlamıyla bir güzellik görüyoruz. Modern tarzda ayrılarak atkuyruğu şeklinde toplanmış saçlarına bayıldık!

13130.jpg

Ülkemizde de çok sevilen Siyah Kuğu filminde Mila kızıla kaçan koyu kestane saçlarıyla karşımıza çıkmıştı. Katlardan da yavaş yavaş vazgeçmeye başladığını görüyoruz.

13131.jpg

İşte güzeller güzeli Mila Kunis’in 2011 imajı! Ensede birkaç tutam aydınlatma uygulanmış saçları düz ve sade bir çekiciliğe sahip.

Kendi saç günlüğünüzü çıkarmak ve ne kadar değiştiğinizi siz de görmek ister misiniz?

13132.jpg

Yorum yapın