Meleklerin egzersiz programları

.

.jpg

Meme kanserine dikkat çekmek amacıyla bir araya gelen Victoria’s Secret melekleri kendi ‘test edilmiş, onaylanmış’ güzellik sırlarını da Vogue’la paylaştılar.

Alessandra Ambrosio

“Yoga beni rahatlatıyor ve zinde tutuyor”, diyen Ambrosio bir saatlik bir egzersiz programının olduğundan bahsediyor. Victoria’s Secret defilelerine bir ay kala da özel kalça kaldırma programı uyguladığını anlatıyor. Ama favorisi Brezilya müzikleriyle dans etmek!

3030.jpg

Lindsay Ellingson

Ellingson, “Büyüme çağında sürekli dans gruplarındaydım. Sanırım bu yüzden koşu bantları üzerinde debelenmeye katlanamıyorum!” diyerek herkesi şaşırttı. Ellingson her hafta hip-hop dans gruplarına katılıyor. Haftada iki kez de yoga yapıyor ama altını çizerek kesinlikle egzersiz insanı olmadığını da belirtiyor.

3031.jpg

Erin Heatherton

Heatherton önce kocaman bir kahkaha atıyor, sonra da bir itirafta bulunuyor: “İnsanlara bana egzersiz yaptırmak için para saçmalıyım, yoksa yapmam!”, diyor. Seksi manken haftada üç gün beşer dakikalık setler halinde sprint ve eğimli koşu yapıyor. En sevdiği kısımsa egzersiz programının ardından yaptığı yarım saatlik yoga…

3032.jpg

Lily Aldridge

Aldridge formunu en yakın arkadaşı Miranda Kerr’e borçlu! Aldridge, Kerr’in beş yıl kadar önce tanıştırdığı antrenör Justin Gelband’la haftada üç gün çalışıyor. En sevdiği egzersizin zıplama olduğunu söyleyen Aldridge kick-box’la da ilgileniyor. En sıkıcı ama en iyi sonuç veren egzersizin de çömelme kalkma hareketleri olduğunu ifade ediyor.

3033.jpg

Candice Swanepoel

22 yaşındaki Güney Afrikalı model yaşlandıkça vücudunun değiştiğinden bahsediyor. Üç gün arka arkaya esneme, ağırlık kaldırma ve yoğun karın egzersizleri yaptığını söyeleyen genç yıldızın favorisi de kick-box!

3034.jpg

Yorum yapın