Manikür değil, tırnak sanatı!

.jpg

Parti hazırlıkları hala bitmedi mi? O zaman size ilham verecek bazı manikür modelleri getirdik. Gidereck çeşitlenen oje modelleriyle çılgın ellerinizin tadını çıkarın!

17916.jpg

Mavi ojenin bu sene ne kadar moda olduğunu bilmeyen kalmadı diye düşünüyoruz. O gecede güzelliğinize nazar değeceğinden korkuyorsanız bu mükemmel rengi deneyebilir, tırnaklarınızı simli saydam ojelerle süsleyebilirsiniz.

İsterseniz farklı renklerde deneyin.

17917.jpg

Lacivert de yeni sezonun gözdesi, bizden söylemesi… Şeker çubuğunu anımsatan bu modeli kırmızıyla denerseniz gerçek bir yılbaşı ruhu yakalamış olursunuz.

17918.jpg

Sadece tasarımlarda değil, tırnaklarda da çiçek açtı! Farklı tırnaklara farklı manikür modelleri mükemmel görünüyor.

17919.jpg

Dövme olarak satılan modelleri sevdiğiniz oje renkleriyle birleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir kat oje sürdükten sonra kurumasını bekleyerek dövmeyi uygulamak… Sonra şeffaf ojeyle manikürünüzü sağlamlaştırın.

17920.jpg

Pastel tonlara bayılıyoruz! Ten rengi ve yeşili bir arada kullanmak çok ‘şık’ bir fikir! Bu model için tırnaklarınızı küt törpülemeniz gerekiyor.

17921.jpg

‘Pastel tonlar bu kadar güzelken bir taneyle yetinemem’ diyenler için mükemmel bir model! Bunu evde tek başınıza denemeniz pek mümkün görünmese de usta ellerde kusursuz tırnaklara sahip olabilirsiniz.

17922.jpg

Metal renk fırtınasını unutmayın!

Pembe ve gümüş rengi, hala devam eden doğal desenlere renk katıyor. Zebra modeli manikürler podyumlarda da en sevilenlerden…

17923.jpg

Sedefli renkler göz alıcı tonlarıyla 2012 sezonunda da devam edecek . Çok temel manikür fırçalarıyla tırnaklarınıza kolaylıkla bu desenleri yapabilirsiniz. İsterseniz tek tırnak da uygulayarak farklı bir renk deneyin.

17924.jpg

Puantiye ve yeni Fransız manikürü trendi bir arada! Fransız manikürünün bu yeni modeli çok sevilmişti. Mat ojelerin de artış göstermesiyle çeşitlik de kazandılar. Bu modelde de puantiyeler için mat oje kullanabilirsiniz.

17925.jpg

Eğlenceli mi eğlenceli bir model daha! Kırmızının iç ısıtan ışıltılarını çılgın bir tırnak aksesuarıtla kombinleyebilirsiniz. Artık bütün güzellik marketlerde bunlardan bulmak mümkün. Yaratıcılığınızı kullanın!

17926.jpg

Yorum yapın