Küçük mutfaklar için pratik dekorasyon teklifleri hayat kurtarıyor!

Bir evin kalbi erkek veya Bayan farketmeksizin mutfaktır. Yemek yapanların veya mutfak sefası sürmeyi hoşlananların bırakılmazı olan mutfağın kumpası oldukça ehemmiyetlidir. Ancak ne yazık ki her mutfak kullanışlı ve çok değişik dekore edilebilecek kadar büyük olmayabiliyor. Bu noktada son yarıyıllarda daha çok karşılaştığımız mutfağı küçük olan konutlar için kullanışlı ve kolay dekorasyon tekliflerini bir araya getirdik! Küçük mutfaklar için büyük fikirleri sıraladığımız dekorasyon tekliflerine sizde göz atarak küçük mutfağınızı daha kullanışlı hale getirerek mutfağınızın daha şık ve ferah görünmesini sağğlayabilirsiniz!

Portatif Dolap Kullanın!

Küçük mutfakları kullanışlı hale getirmek için minik değişler yaparak kendi dünyanıza uygun hale getirebilirsiniz. Nasıl mı? Bu işe ilk adım olarak portatif dolaplardan başlayabilirsiniz. İlk olarak mutfakta değerlendirebileceğiniz boşluklara göz atın ve mutfağınızdaki boşluklara uygun olacak biçimde dolap ilave edebilirsiniz. Böylece fazla eşyaları ortalık yerde görünmesine mani olarak daha kumpaslı olmasını sağlayabilirsiniz.

Kutu Kullanın!

Mutfağınızda dolap ilave edecek kadar yeriniz olmayabilirsiniz. Bunun için raf biçiminde aralıklara ilave edebileceğiniz kutu rafları dahil edebilirsiniz.

Tezgahları Geniş Seçim Edin!

Eşyaları rahatlıkla sığdırabilmeniz ismine her zaman dolap tercihlerinizi dik ve tezgahın kullanışlı olması ismine de geniş seçim edin. Böylece mutfakta çalışırken hem daha rahat hareket edebilir hem de eşyalarınızı daha rahat bir biçimde üst raflara yerleştirebilirsiniz. 

Sarih Renkleri Seçim Edin!

Küçük mutfağınızı daha geniş ve daha ferah göstermek için olabildiğince koyu renklerden uzak durarak sarih tonları seçim edin! Sarih renkler mutfağınızı olduğundan daha büyük göstermeye dayanakçı olacaktır. 

Yorum yapın