Kıyafetinizi saç renginiz seçiyor!

.

.jpg

Saçlarınız çikolata kahve ise yüzünüzü bronz bir pudra ile renklendirin. Saçlarınızı fönleyip kalın uçlu bir maşa ile saçlarınıza doğal bukleler verin. Size en çok yakışan rengin kırmızı ve nar çiçeği kırmızısı olduğunu unutmayın.

14649.jpg

Saçlarınız kumral tonlardaysa ve uçlarında sarı balyaj varsa, bej ve toprak tonları sizde harika duracak. Saçınızı iki renkli ve koyudan açığa doğru kullanmayı tercih ediyorsanız bronz ten saçınızı ve kıyafetlerinizi daha fazla ön plana çıkaracak.

14651.jpg

Gözleriniz renkli, saçlarınız ise açık tonda ise canlı ve parlak renkler gözlerinizi daha çok vurgulayacak. Açık tenli ve renkli gözlü insanlar, pastel tonlara kaçmamak şartı ile pek çok rengi rahatlıkla kullanabilirler.

14652.jpg

Saçlarınız koyu kestane, göz ve ten renginiz de koyu ise gri ve füme size çok yakışacak. Düz fönlenmiş saçlar, skinny jean ve yırtık bir tişörtle çok havalı görüneceksiniz.

14653.jpg

Su yeşili de koyu esmerlere en çok yakışan renklerden biri. Ten renginizi parlak kumaş ve neon renklerle daha çarpıcı hale getirebilirsiniz.

14654.jpg

Saçlarınız bakır balyaj ya da röfleli ve açık tenliyseniz pastel tonları tercih etmelisiniz.

14655.jpg

Açık kumrallar yumuşak ve sıcak renklerle çok şık görünecekler.

14657.jpg

Saçlarınız platin sarıya yakın ise daha önce de belirttiğimiz gibi iddialı renkler saçlarınızı ön plana çıkaracak. Sarı saç, siyah ve kırmızı ile de çok yakışan bir saç rengidir. Ancak sarı saçı çok fazla sarı ve tonları ile tercih etmekten kaçınmalısınız.

14658.jpg

Yorum yapın