Kışa yakışan beyazlar

..

.jpg

Kar uyarısı yapıldı! Bembeyaz doğanın içinde en şık halinizle kamufle olmaya ne dersiniz? Moda önce pastel, sonra da doğal renklere dönerken sıcacık beyazlar gardıroplara girmeye başlasın!

17557.jpg

Tay ve uzun çizmelerle kombinlendiğinde fazladan hiçbir şeye ihtiyaç duymadan elde edebileceğiniz bir şıklık… Yün elbiseler 2012 kışında da devam edecek. İsterseniz farklı kemer bağlama teknikleriyle ya da sezonun gösterişli kolye modelleriyle de gece şıklığı elde edebilirsiniz.

17558.jpg

İşte değişmeyen güzellik… Örgü kazaklarda klasik çizgi yine değişmedi. Herkese çok yakışan kazakların boğazları çeşitlilik gösteriyor. Hatırlatalım, salaş modeller çok gözde!

17559.jpg

Kalın montlara ihtiyacınız yok! Geniş yaka paltolar ve fularlar kış şıklığının mükemmel ikilisini oluşturuyor. Neredeyse her markada bu modellerden görmemiz mümkün. Tek yapmanız gereken vücut tipinize uygun bir model seçmek… Onu da yine ELMAELMA farkıyla ‘vücut tipine göre mont seçimi’ başlıklı haberimizden öğrenebilirsiniz.

17560.jpg

Yılbaşı ruhu bu hırkada! Topshop’ta bulduğumuz bu model hem sezonun gözdesi metalik ışıltıları barındırıyor, hem de çok şık!

17561.jpg

Annelerimizin yelekleri yeniden moda oldu! Kat kat giyinmek bazen çok zevkli olabilir. Anthropologie marka bu yeleği belki siz bile örebilirsiniz!

17562.jpg

Spor ve seksi! ‘Henley T’ olarak bilinen önü düğmeli bu modeller özellikle Colin’s, Levi’s gibi markaların raflarından hiçbir mevsimde inmez. Kolyelerle ve hafif bir dekolteyle inanılmaz görünüyor!

17563.jpg

Yorum yapın