Kar beyazı kış modası

.

.jpg

Göbeği açıkta bırakan modeller bu kış çok moda olacak. Yırtık jean ve beyaz göbeği açık kazağın kombinasyonu çok şık duracak.

14121.jpg

Rahat ve günlük parçaları kullanmayı sevenler, beyazın sadeliği ile tarzlarını tamamlayabilirler.

14122.jpg

Bej ve beyazın birlikteliğini daha önce hiç düşündünüz mü? iki yakın rengin soluk göstereceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, renkli ya da uçuk pembe tonlarında aksesuarlarla kombinasyonunuzu tamamlamayı deneyin.

14123.jpg

Kalın ve tüylü kazaklardan pek fazla hoşlanmıyorsanız daha ince kumaşlı parçaları kullanabilirsiniz. Göleği anımsatan bu bluz jean pantolon ve taytlarla çok şık duracak.

14124.jpg

Kalın örgüler bir kazağa en çok yakışan detayların başında geliyor. Kırık beyaz bu kazak kışın şortlarla da giyilebilme imkanı veriyor. Ayakkabı tercihinizi ugg botlardan yana kullanarak ısınabilirsiniz.

14125.jpg

Sadeliği simgeleyen beyaz, asil ve havalı görünmenizi sağlayacak. Üzerinize oturan modellerle çok şık görüneceksiniz.

14126.jpg

Vintage kazakları da unutmamak gerekiyor. 60’lı yılların tarzını yansıtan bı kazağı yüksek bel pantolonla kombinlemeyi deneyin.

14127.jpg

Koyu renkli bir etek ya da pantolonu, beyaz veya bej rengi bir kazakla yumuşatın. Keskin hatları kırarak daha sıcak görüneceksiniz.

14128.jpg

Farklı yaka modelleri ve kumaşlarıyla beyaz tonları bronz tenle harika bir kontrast oluşturuyor. Beyaz kazağınızı şeftali tonlarında allıkla vurgulayabilirsiniz.

14129.jpg

Yorum yapın