İşte photoshopsuz Sibel Can!

Medyaya dağıtılan resimleri çok konuşulan Sibel Can yeni albümü “Seyyah”ın ilk konserini Günay ’da verdi

Sibel Can’ın Günay Restoran’daki konserinin misafirleri arasında Anadolu Holding’in sahibi Tuncay Özilhan ve ailesi de vardı.

Tuncay Bey’e oğlunun ve eşinin yanı gizeme müstakbel gelini Yasemin Ergene de ilk kere eşlik etti. Yeni albümü ‘Seyyah’ı geçen hafta piyasaya çıkaran Sibel Can, ilk konserini Günay Restoran’da verdi. Mekânı tıka basa dolduran konuklar, Sibel Can’ın yeni albüm şarkılarıyla neşeli bir gece geçirdi.

Sibel Can yeni albüm şarkılarını ilk kere canlı okuyarak, dinleyiciden bütün anekdot alırken, hoşluğuyla da göz doldurdu. Kostümleri, makjayı ve derin dekoltesiyle dikkat toplayan Can, “Dans etmeyi özlemişim” dedi ve her fırsatta sahnede dans gösteriyi yaptı. Yoğun bir alakanın yaşandığı gecenin misafirleri arasında iş dünyasının önde gelen adlarından Tuncay Özilhan ve aile bireyleri de vardı.

İlk kere oğlunun evlilik hazırlıkları yaptığı oyuncu Yasemin Ergene’yle beraber bir cümbüşte görülen Özilhan’ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Aşinayı üzere Özilhan Ailesi’nin veliahtı İzzet Özilhan ve müstakbel eşi Yasemin Ergene üç yıldır büyük bir aşk yaşıyor.


Yorum yapın