İşte onun gerçek bacakları!

Hülya Cup için sürüklettiği resimlerindeki photoshop sebebiyle münazara yaratan Avşar dün turnuvanın açılış maçını mini eteği ve topuklu pabuçla yaptı…

Hülya Avşar, 18 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında TED Spor Klübü’nde 10.’sunu tertip ettiği Hülya Cup Tenis Turnuvası’nın açılış maçını dün Enbe Orkestrası’nın şefi Behzat Gerçeker’le yaptı. Avşar tam kazancını 50 çocuğun eğitim giderleri için affettiği turnuvanın açılış maçını mini eteği ve sivri topuklu pabuçlarıyla yapması renkli bir görüntü oluşturdu.
Avşar’ın bu hali geçen hafta medyaya servis ettiği Zeynel Abidin Ağgül’e sürüklediği photoshop’lu pozları uslara getirdi. Avşar resimlerde incecik bacaklarıyla dikkat toplamış ve pozları görenler “Bu bacaklar Hülya Avşar’ın mı?” sualini sormuştu. Avşar seyircileri arasında Yılmaz Morgül’ün de bulunduğu şov maçında bir vakit sonra bacakları yorulunca spor kunduralarını giydi. Avşar’ın bacaklarındaki hırpalamalar alaka odağı oldu. Avşar bedenindeki vurma rakamını öğrenmediğini söyledi.

TENİS MEKTEBİ AÇMAK İSTİYOR
Toplantı evveli basının suallerini cevaplayan ve turnuvadan elde edilecek kazançla zaferli tenisçiler yetiştirmeyi amaçladığını anlatan Avşar, en büyük gayesinin tenis mektebi söyledi. Bu projesini 2 – 3 yıl içinde hakikatleştirmek istediğini belirten Avşar, şöyle konuştu:
“Hülya Cup Burs Fonu ile parasal gidişatı noksan ailelerin zaferli çocuklarına verilen tenis eğitimi ile geleceğin tenisçilerinin yetiştirilmesine destek olmayı kastediyoruz. Bu yıl turnuvanın 10. senesini kutlamak bana büyük mutluluk ve onur veriyor. Sanatçı karakterimin yanı gizeme her yıl rakamı çoğalmakta olan çocuklara sporcu ruhunu aşılayarak, sahip olduğum spor aşkımı çevreme yayarak hayata zevkini yaşıyorum. Bu yolun gidişhatı İstanbul Kartal’da yaptırmış olduğum Celal Avşar İlköğretim Mektebi’ndan sonra kesinlikle bu tenis mektebi olacaktır.”

Bu sene ilk olarak İstanbul, İzmir, Antalya ve İstanbul final olmak üzere dört ayaklı reelleştirilecek turnuvaya toplam 1000 şahsın katılması bekleniyor.

Yorum yapın