İnterneti kasıp kavuran videonun sırrı çıktı

Dünyayı gezip sevgilisine evlenme teklif eden gencin videosunun, Okan Bayülgen’in Türk Hava Yolları için çektiği bir reklam filmi olduğu ortaya çıktı

Kız arkadaşına evlenme teklifi yapmak için dünyayı gezen gencin serüvenini anlatan ve günlerdir internet alemini etkisi altına alan videonun gizemini GÜNAYDIN çözdü. Sanal civarda tıklanma rekoru kıran ‘Rüya Gibi Evlenme Teklifi’ isimli videonun altından Okan Bayülgen ve eşi Şirin Ediger çıktı.

TEKLİFE YANIT

Bu videonun reelinde, ikilinin sahip olduğu Fakülte İstanbul isimli reklam şirketinin, Cinsk Hava Yolları Türk Hava Yolları için çektiği bir reklam filmi olduğu ortaya çıktı. Bu romantik video o kadar beğenildi ki; evlenme teklifine karşılık veren birçok mizahlı video da çekildi. Bunlardan özellikle YouTube’da yayınlanan ‘Mükemmel Evlenme Teklifine Yanıt’ isimli video herkesi kırıp geçiriyor. Bu çekimde bir genç kız, evlenme teklifine şu cevabı veriyor:

HÂLÂ GEÇERLİYSE

“Sevgilim sen beni annemlerle yaşıyor sanıyorsun ancak ben bu üç ayda en yakın iki arkadaşınla birlikte oldum! 26 kondom kullandım. Sana gerçekleri söylemek istedim. Çünkü seni yalnızca paran için hoşlandığımı bilmeni istemedim. ‘Kaşarlık’ katsayım çoğalmış olabilir ama şayet teklifin hâlâ geçerliyse…”

SANAL ALEMDE NE DEDİLER?
Reklam filmi olarak çekilen evlenme teklifi videosu için yapılan bazı yorumlar:

TAGS: Mucizevi bir evlenme teklifi.
BERK SENTURK: Aşkın adama neler yaptırdığının iyi bir kanıtı…
ANGEL: Hoş olmuş; aşk, sevgi… Reelinde İngilizce altyazılı olursa, seyirci rakamı daha çok çoğalır. KARDELEN: Sevgilinin böyle bir şey yapabilmesi için dışişleri bakanı gibi bir şey olması gerekiyor.
BESTPICTURE86: O kadar bilet parası tüketeceğine; al bir tane pırlanta, tak kızın parmağına! Hem yatırım olur, hem de kız somut bir şey görüp sevinir.
LINKINPAIN: Düşünsenize; Bayan bir de teklifi kabul etmiyormuş!
H9ENES: Şaka maka, kafan mı iyi senin ya! İşin eforun yok, 13 ülke gez! Belli sende para b.k, yolla biraz istersen bizlere de… Gerçekten buna değecek bir kız var mı? Bir de kızı görseydik, iyiydi!

Yorum yapın