İlham veren etek kombinasyonları!

.

.jpg

Yakın zamanda hazırladığımız trend raporlarında, gramafon etekler ve tüm düğmeleri ilikli gömleklerin çok moda olduğu belirtmiştik. Etek boyları 2012’de ne çok uzun ne de çok kısa karşımıza çıkıyor. Farklı dokulu ceket ve etek takımlar ile asil ve havalı bir silüet çizebilirsiniz.

12553.jpg

Deri etekler yüksek bel detayı ile dikkat çekiyor. Üzerine giyeceğiniz şifon gömlek ve buluzlarla adeta bir moda ikonu olacaksınız.

12554.jpg

Eskimeyen bir trend ekose; herzaman güncelliğini koruyor. Eteğinizle uyumlu ayakkabılar ve fular detaylı gömleklerle, resmi ve şık bir tarz yaratabilirsiniz.

12555.jpg

Özellikle haftanın son günleri rahat ve sportif kombinasyonları tercih etmek istiyorsanız, basic kesimli etekler ve baskılı tişörtleri birarada kullanabilirsiniz. Ayrıca, burnu açık botlar ile bu şık kombinasyonu hareketlendirmek mümkün.

12556.jpg

Yazdan kalma havaların yaşanacağı bu haftasonu, uzun etekleri farklı stillerle bağlanmış kemerlerle tamamlayabilirsiniz. Omuzlarınızı açık bırakacak buluzlar, eteğinizle harika bir uyum sağlayacak.

12557.jpg

Fötr şapkalar 2012 sezonunun en hit aksesuarları arasında geliyor. Diz hizasında biten desenli ya da düz renkli eteklerle korse buluzları birleştirebilirsiniz. Üzerinize belden oturan dar ve klasik kesimli ceketler ile kombinasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

12558.jpg

Modern ve sıradışı giyinmeyi seviyorsanız, basma kalıpların dışına çıkmalısınız. Deri eteğinizi ve ayakkabılarınızı farklı renklerde ya da modellerde tercih ederek, iddialı bir stile sahip olabilirsiniz.

12559.jpg

Kloş etekler, vücudunuza form kazandıracak. Korseli buluz ya da dar kesimli tişörtler ile kombinleyeceğiniz kloş eteğinizle, pin-up kızlarına benzeyeceksiniz.

12560.jpg

Yüksek belli diz hizasında biten kalem etekler, sivri burunlu ayakkabılarla harika bir uyum sağlıyor.

12561.jpg

Yorum yapın