İki ünlü arasında sular durulmuyor

CINE5’te program yapan iki ünlü şarkıcı Pınar Eliçe ile Lerzan Mutlu arasında başlayan kavga bitmek öğrenmiyor.

Yaşanan münazaranın ardından programı yayından kaldırılan şarkıcı Pınar Eliçe, Lerzan Mutlu ile yaşadığı kavgayı Kanaltürk’te yayınlanan ‘2.Sayfa’ programına şu laflarla açıkladı:

2.5 aydır CINE5’te program yapıyordum. Bu hanımefendi gelene kadar hiç mesele yaşamadım. Geldiğinde “Hayırlı olsun” da dedim. Ama karşılık bulamadım.

Son bir ayda bana laflı tacizlerde bulunmaya başladı. Evvelleri dinlememezlikten geldim. Ancak tacizleri gşan geçtikçe arkasıydı.

Kulislerimiz birbirine çok yakındı. Bir kezinde 20 tane lahmacun getirtmişti. Kanal feci biçimde lahmacun kokuyordu. Bir dostum taşıtıyla uyardım. Bunun üzerine laflı tacizleri arkasıydı. Hadise gşanı bana “O koca g..nü erit” diye söz atınca kendimi yakalayamadım. Ben, o koca popomu eritirim ama o koca kafasını ne yapacak?

Gazetelerde yazıldığı gibi kapıları tekmelemedim. Yayına üç dakika kala yaşadığım bu vakanın ardından, hiçbir şey olmamış gibi programıma çıktım. Daha sonra menajerimi kanaldan aramışlar. “Programına son veriyoruz, kendisini şutluyoruz” demişler. Başka Bir Deyişle Hülya Avşar gibi beni de şutladılar!

Yorum yapın