İbrahim Tatlıses’ten mucize adımlar!

Silahlı atağa uğrayarak ağır yaralanan ve sol tarafına felç gelen İbrahim Tatlıses’in sağlık gidişatı ile alakalı son haber geldi. Tatlıses küçük adımlarla yürümeye başlamış.

14 Mart gecesi program çekiminden çıkarken silahlı atağa uğrayarak ağır yaralanan ve sol tarafına felç gelen İbrahim Tatlıses’in Almanya Münih’te rehabilitasyon gördüğü sağlık kurumunda yürümeye başladığı belirtildi.

Saldırı sırasında sanatçının arabasının arka koltuğunda oturan ve kendisine de iki kurşun isabet eden asistanı Damla Buket Çakıcı, Tatlıses’in sıhhatinde çok pozitif büyümeler olduğunu söyledi. Çakıcı şöyle konuştu:

HER GEÇEN GÜN DAHA İYİ

“İbrahim Bey çok şükür her geçen gün daha da iyiye gidiyor. Beyni ve bedeni fizik rehabilitasyona yanıt veriyor. Adım atmaya başladı. Yavaş yavaş yürüyor. Zati tam yapılan çalışmalar da onun rahatlıkla yürüyebilmesi için. Çok şükür bir mesele gözükmüyor. Ne zaman İstanbul’a döneceği henüz muhakkak değil.”

Kendisinin de fizik rehabilitasyonunun sürdüğünü belirten Çakıcı laflarını şöyle sürdürdü: “Benim meselem surat asaplarımla ilgili. Boynumdan mermi girdi. İki kurşun da surat asaplarıma hasar verdi. Mesele suratımın sol tarafında. Sol taraf ne zaman rehabilitasyona yanıt verir düzelirse o zaman her şey bayağıya dönecek. Ben İbrahim Bey’in yanına gitmeyi istiyorum ama kulağım delik henüz kapanmadı, o surattan uçağa binemiyorum. Allahın İzniyle iyileşince yanına gidip göreceğim.”

ADAĞINI YERİNE GETİRDİ

Öte yandanİbrahim Tatlısesİstanbul’da rehabilitasyon olurken 40 kurban adayan oğlu Ahmet Tatlı sanatçının gidişatının düzelmesi üzerine kurbanları keserek yoksul yoksula dağıttığı bilindi.

Yorum yapın