Her mevsim harika görünmek için…

.

.jpg

Beyaz smokin ceketi

Maskülen tasarımların kadın parfümlerine bulandığını söylemiştik. Galiba bu modanın en şık hali de Yves Saint Laurent ve Isabel Marant’ın da koleksiyonlarında yer verdiği beyaz smokin ceketleri…

6252.jpg

60’lardan parçalar

Retro asla bitmeyecek. Hatta gardroplar giderek geriye dönüyor. Bottega Veneta ve Burberry bu işi en çok sevenlerden…

6253.jpg

Puantiyeli elbiseler

Puantiyeli elbiselerin ve aksesuarların modasının sonbaharda solmayacağını sizlere söylemiştik. İnanmazsanız Marc Jacobs’a sorun!

6254.jpg

Seksi bir elbisenin üstüne parka

Grunge ve seksapel işte böyle birleşiyor. Altuzarra ve Mulberry’nin en güzel kombinasyonlarını sergilediği bu ikili renk alternatifleri konusunda da sınır yok. Biz metalik tonları tavsiye ediyoruz.

6255.jpg

Kürklü ceketler

Evete geçen sene de modaydı. Bu sene de gönül rahatlığıyla bu ceketlerinizi giymeye devam edebilirsiniz. Fermuarlı modeller özellikle favoriler arasında yer alıyor. Omuz dekorasyonları, kalın kollar ve erkeksi kesimler bu ceketlerin öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Alexander Wang bu trendin öncülerinden…

6256.jpg

Parlak renkli pantolonlar

Bu sezon başlayan bu akım sonbaharda da tam gaz devam ediyor. Üstelik sonbahar kıyafetleriyle artan kombinasyonlar, bu pantolonları giymeyi daha zevkli hale getirecek. Maskülen kesimlerden hoşlanmıyorsanız bilekten kesilmiş modelleri topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.

6257.jpg

Yorum yapın