Her kadının hafızasında 10 seks bilgisi olmalı!

.

.jpg

Sekse dair her şeyi bilmek zorunda değilsiniz. Mükemmel seks için çok fazla bilginiz olmasına gerek yok. Ancak her kadının sekse dair kesinlikle bilmesi gereken 10 kural var.

İnternette Mary Jane olarak tanınan seks terapisti jinekolog, sekse bilmeniz gerekenleri açıklıyor!

27071.jpg

1. Her kadını mutlu eden ve zevk almasını sağlayan bir pozisyon vardır. Yeni şeyler denemekten çekinmeyin ve en sevdiğiniz pozisyonu belirleyin.

2. Bu hareket değişebilir. İçinizde bastırılmış çocuksu duygularınız olabilir. Bunları göstermekten çekinmeyin. Fakat bazen sevdiğiniz pozisyon ve çocuksu tavırlar eşimizin hoşuna gitmeyebilir. Bu konuyu onunla konuşmalısınız.

3. Seks için yumuşak, temiz ve rahat bir alan olmalı. Ütülü beyaz çarşafların gücünü yadsımayın.

25324.jpg

4. Klişelerden kurtulun. Herkesin bahanesi; zaman. Fakat seks hayatınıza heyecan katmak için bazı fedakarlıklar yapmanız gerekiyor. Mesela birlikte bir günlük tatil kaçamağı yapabilirsiniz.

5. ”Seks konusunda bir başka kadın senden daha iyi değil” düşüncesini aklından çıkarmamalısın.

6. Seks esnasında anne veya eş rolünden çıkın. Hep beraber yemek yediniz, ev işleri yaptınız ve akşam oldu. Yatağa duş almadan girmeyin. Eşiniz sizi bir saat önce gördüğü halinizden farklı görsün.

11558.jpg

7. Ne kadar fazla seks yaparsanız, o kadar fazla seks istersiniz.

8. Orgazm taklidi yapmayın. Orgazmı kolaylaştıracak taktikleri öğrenin. Özellikle işinize çok yarayacak nefes ve Kegel egzersizlerini öğrenmek için tıklayın.

11559.jpg

9. Sürpriz seksler bazen çok zevkli olabilir, fakat planlı ve hazırlıklı seks her zaman daha iyidir. Güne başlarken ona gece olabileceklerin sinyalini verirseniz iştahla eve dönmeyi bekleyecektir. Hazırlanmış bir mod orgazmın daha hızlı ve güçlü gelmesine yardımcı olur. Kendinizi seksi hissetmenizi sağlar.

8009.jpg

10. Seks olgunlaştıkça daha zevkli hale gelir. Tecrübe yatakta da yararlıdır. Üstelik G noktası -ki artık varlığı kanıtlandı- yaşla beraber etki alanını genişletir. Üstelik yıllar içinde kendinizi daha iyi tanıma fırsatınız olduğundan orgazm için kendinize yardım edebilecek kıvama gelirsiniz.

Seksin de aşkın bir parçası olduğunu unutmayın. Her şey eşinizi sevmekle başlıyor.

14035.jpg

Yorum yapın