Hayatınızın aşkı şu anda nerede?

.

.jpg

Parklar

Havalar ısındıkça dışarıya çıkanların sayısı da artıyor. Arkadaşlarınızı yanınıza alıp açık alanlarda zaman geçirmeyi deneyin. Gözleriniz aman açık olsun!

4581.jpg

Spor salonları

Spor salonlarında mutlaka en az bir yakışıklı vardır. Hatta fitness eğitmenleri bile kapsama alanınıza girebilir! Üstelik konuşabileceğiniz ortak bir konunuz bile var: “Merhaba, iş çıkışı spor yapmak da zor değil mi?”

4582.jpg

Kitapçılar

Yeni çıkan kitaplar hayatınızın erkeğiyle tanışmak için en önemli yardımcınız olabilir. Nasıl mı? Tek yapmanız gereken erkeklerin yoğun ilgi gösterdiği kitapların yazarlarının imza günlerini yakından takip etmeniz. İmza gününe gittiğinizde eğer oturma şansınız varsa zaman kaybetmeden gözünüze kestirdiğiniz yakışıklının yanına oturun.

4584.jpg

Hastane

Yakışıklı doktorlarla tanışmak istiyorsanız hastane kafeleri ne güne duruyor! Yoğun bir programa sahip olan doktorlar boş zamanlarının çoğunu burada geçirmek zorunda kalıyorlar. Hiçbir nedeniniz yokken hastaneye gitmek kendinizi kötü hissetmenize sebep olduysa hastanede gönüllü olarak çalışmaya ne dersiniz?

4585.jpg

Alışveriş

Özellikle şu sıralar bir hayli popüler şehir fırsatları sunan sitelere girin. İlgilendiğiniz fırsatlar bölümünde 28 yaşında erkek profilinden yola çıkarak arama yapabilirsiniz. Böylece her gün e-posta adresinize gelen uygun fiyatlı fırsatlar sayesinde yakışıklı erkeklerle tanışma şansınız da olur.

4586.jpg

Geziler

Okulla birlikte katılacağınız gezilerde tanıdığınızı sandığınız insanlarla yeniden tanışırsınız. Aşk sizi yan kapıda bekliyor bile olabillir!

4587.jpg

Yemek kursları

Son yıllarda televizyondaki eğlenceli yemek programları sayesinde erkekler de yemek pişirme konusunda daha fazla bilgi sahibi olmaya başladılar. Siz de yemek kursuna yazılarak lezzetli yemekler yapmaya can atan yakışıklılarla tanışabilirsiniz.

4588.jpg

Otobüs

Otobüs yolculuklarından kaçmayın, yanına oturduğunuz kişi belki de evleneceğiniz adamdır. Gülümsemelerle başlayan koyu bir muhabbet kaydediler telefon numaralarıyla bitebilir.

4589.jpg

Yorum yapın