Hamileler için 5 süper stil önerisi

..

.jpg

Kutlayacağınız ilk anneler gününe en şık halinizle hazırlanın!

Jessica Alba’nın tatlı kızı Haven Garner Warren Ağustos ayında dünyaya geldi. Fakat onu hamilelik güzelliği öylesine büyüleyiciydi ki stil danışmanlığı için başka bir isim düşünemedik.

Alba annelikten önce her davette haftanın şıkı seçiliyordu. Hamileyken de bu gelenek değişmedi. Sizce yıldız anne bunu nasıl başarmış olabilir?

25643.jpg

Hamileler için en şanslı trend blok renklerdir. Seçtiğiniz iki blok rengin birbiriyle uyumunu bile düşünmeden rahatlıkla giyebilirsiniz. Maksi etekler yaz sıcakları için kurtarıcınız olabilir.

25644.jpg

Alba bu dönemde göbeğini desenlerle kamufle ediyordu. Salaş bir bluz ya da bir tuniği taytla kombinleyerek aynı etkiyi yaratabilirsiniz. Karnınızda da ekstra bir rahatsızlık hissi olmayacak.

25645.jpg

Dar-geniş göz yanılsamasını mutlaka kullanın. Katlı giyim hamilelik döneminde şık olmanın en kolay yoludur. Yelek, hırka ve bolerolar yaz için uygun olmasa da ince aksesuar kıyafetleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Büyük beden mağazalarını sık sık gezin.

25646.jpg

Aynı etkiyi pantolonlarla da yakalayabilirsiniz. Uçuşan bir bluzu geniş paça pantolonlarla birleştirin. Bacağın üstü kısmının dar olmadı önemli. Çizgileri de aleyhinize çevirebilirsiniz.

25647.jpg

A tipi karnınızı en güzel şekilde gizleyen kesimdir. Ceket ve üst giyimlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Boyunuz çok kısaysa dizlerinize kadar inen kumaşlardan kaçının.

25648.jpg

Yorum yapın