Hafta sonu kombinleri

.

.jpg

Ten rengi astarı olan bu dantel elbise, sizi çok daha seksi gösterecek. Cumartesi gecesi için muhteşem bir alternatif.

10844.jpg

Mevsim geçişlerinin en zor yanı, ne giyileceğine karar verilememesidir. Pazar günü sıcaklık birkaç derece daha düşeceğinden, kazaklarınızı hazır etmeniz gerekiyor. Erkek arkadaşınızın kazağı ve seksi ayakkabılarınızla oldukça havalı görüneceksiniz.

10845.jpg

Hafta sonu öğle saatlerinde arkadaşlarla kafede geçirilen birkaç saat ve bütün haftanın yorgunluğunu atacağınız eğlenceli bir cumartesi gecesine hazırlık için keyifli bir zaman dilimi.

Rahat ve aynı zamanda da şık olmak istiyorsanız, renkli yaz günlerini hatırlatan çiçek desenli elbiseler ve aksesuarlar tercih edebilirsiniz.

10848.jpg

Bu hafta vizyona giren filmlerden birini seçin ve sevdiklerinizle eğlenceli bir gün geçirin. Kalın çerçeveli gözlükleriniz ve spor kesimli ceketinizle, sinemadaki başrol oyuncusundan daha şık olacaksınız.

10849.jpg

Hafta sonunda arkadaşınızın doğum günü partisine evde kendi yaptığınız doğal topuzunuz ve sade-şık detaylı kombinasyonunuzla kıskanılacaksınız.

10850.jpg

Pazar günü akşamı dostlarınızla birlikte sahil kenarında bir kafede oturup çay iştiğinizi farz edersek bu tarz benzer bir kombinle hem üşümeyecek, hem de şık görüneceksiniz.

10851.jpg

Nikah, düğün ya da konsere giderken ne giyeceğinizi düşünmenize gerek yok. Şapka belki iddialı gelebilir fakat ceket, pantolon ve kafes ayakkabı üçlüsü sizi cezbedecek.

10852.jpg

Yağmurlu ve soğuk havalarda açık alanda gezmeyi sevmiyor olabilir, tercihinizi sıcacık ve sizi cezbeden süslü püslü vitrinlerle dolu alışveriş merkezlerinden yana kullanabilirsiniz. Zamanı olmayan, modası hiç eskimeyen tayt- ceket ya da tayt-tişört kombinlerle havalı ve sade bir tarza sahip olacaksınız.

10853.jpg

Yorum yapın