Güzellik 5 adımda çok kolay!

.jpg

Siz çok güzelsiniz. Fakat bazen zamanın yorgunluğu cildinize bulaşıyor ve onun gölgesinde kalıyorsunuz. Yenilenip ışıldamak hiç de zor değil! Sadece kendinize biraz zaman ayırmalısınız.

17929.jpg

Grip olduğunuz günleri düşünün! Yüzünüz solgun görünüyor değil mi? Doğal güzelliğin şartını yerine getirmek için sağlığınıza özen gösterin ve zinde kalın! Dengeli beslenmek, dans etmek, doğanın sunduğu mucizevi bitkilerden yapılmış çaylar içmek size iyi gelecek!

17527.jpg

Günlük temizlik alışkanlarımızdan biri olan diş fırçalamak; görüntümüzü doğrudan etkiliyor. Sarı dişli bir kadın güzel görünebilir mi? Cevabınızın hayır olduğunu duyar gibiyiz. Haydi, o zaman günde iki kez en az iki dakika boyunca dişlerinizi fırçalayın.

14183.jpg

Burun üzerine birikmiş siyah noktalar, yazdan kalmış ölü deriler cildinizi soluk ve bakımsız gösterir. Doğal güzelliğe sahip olmak için cildinizin temizliğine özen gösterin. Düzenli olarak, cilt türünüze uygun ürünlerle sabah ve akşam temizleyin.

9205.jpg

Kendine güvenen kadınlar, erkekler tarafından daha çekici bulunuyor. Siz kendinize inandığınızda duruşunuz, bakışır olumlu anlamda değişir. Kendinize güvenin, güzelsiniz.

17206.jpg

Uyku sırasında tüm hücrelerimiz yenileniyor, vücudumuz dinleniyor. Zinde bir ruh hali için uyku düzeninizi koruyun. Rahat uyumak için yatağa girmeden 2 saat önce yemek yemeyin. Hem bu sayede formunuzu da korumuş olacaksınız.

6205.jpg

Yorum yapın