Günün stil önerisi!

.

.jpg

Sıkıntılı havaların etkisini biraz daha azaltarak gün boyu enerjik ve mutlu hissetmenizi sağlayacak bu kombinasyonu sizin için hazırladık. Üniversitenin dikkat çeken ve sevimli kızını anımsatan bu kombinasyon, sportif olduğu kadar şık da…

13224.jpg

Comme Des Garçons

Farklı doku ve kumaşların bir araya gelerek sıradışı bir tarz sergilediği bu trençkotu üzerinizden bir an bile çıkarmak istemeyeceksiniz. Bağlama stili ve asimetrik duruşu ile modaya yeni katılacak trendler arasında geliyor.

13162.jpg

Chloé

Enerjinizi arttıracağınızı düşünerek baklava detaylı bu şirin kazağı sizin için seçtik.

13198.jpg

Joe’s Jean

Özgürlük ve rahatlıkla özdeşleşen bol paça yırtık bu kotu canlı ve gösterişli bir renk olan limon sarısı kazakla tamamladık.

13165.jpg

Converse

Bol paça jeanlerin en sıkı dostu Convers’in pullu olan modelini kombinasyona farklı bir boyut kazandırması için sergiledik.

13166.jpg

D&G

Pullarla ve baklava detayı ile oluşan bu zengin kombinasyona , farklı görünmek isteyenler için desen üstü desen tarzını uygulayarak, D&G’nin hayvan desenli çantasını çok yakıştırdık.

13167.jpg

Topshop

Sonbahar rüzgarlarına kapılıp giden saçlarınızı sımsıkı tutturacağınız Topshop’ın sevimli ve kocaman kurdeleli tacı, renklerle oynadığınız bu oyunun bir parçası olacak.

13171.jpg

Hermes

Kemeri ise taca eşlik etmesi için en son moda olanından sizler için beğendik.

13173.jpg

Yorum yapın