Gülben Ergen’den ayrılık hamlesi!

Gülben Ergen’den ayrılık saldırısı. Eşi Mustafa Erdoğan tarafından kandırıldığı iddia edilen Ergen üç çocuğuyla İstinye’ye taşınıyor

Gülben Ergen-Mustafa Erdoğan evliliğinde sular durulmuyor. Akşam gazetesinin haberine göre birkaç ay evvel eşi Mustafa Erdoğan’ın kendisini dansçı bir kızla kandırdığı haberleriyle gündeme gelen Ergen, eşiyle beraber oturduğu Bahçeköy’deki 3 katlı villasından taşınma kararı aldı. Uzun bir zamandır ev arayışında bulunan ünlü sanatçı, İstinye’de güvenlikli bir sitede kendisi ve üç çocuğuyla beraber oturabileceği bir ev bakıyor.

Atlas, Ares ve Güney’le beraber İstinye’ye taşınarak kendisine yeni bir hayat kurma kararı alan Gülben Ergen’in, ayrılık mevzusunda ilk ciddi adımı attığı konuşuluyor. İddialardan biri de Ergen’in evi ayırarak çocukları ayrılık sürecine alıştırma maksadında olduğu. Gülben Ergen’in bu biçimde boşanmaya bir adım daha yanaşacağı ve çocuklar için geçiş sürecini atlatmak istediği söyleniyor. Türkiye Radyo Televizyon Kurumunda program yapan Gülben Ergen, yakın çevresine ise ‘İşime yakın olsun diye taşınıyorum’ diyor.

Yorum yapın