Esra Erol Nurgül’ün huzurunu kaçırdı

Esra Erol’un programı Nurgül Yeşilçay’ın huzurunu kaçırdı..

Nurgül Yeşilçay, geçtiğimiz günlerde Bebek’teki evini tadilata sokmuş ve oğlu Osman Nejat’la beraber bir haftalığına Sofa Hotel’e yerleşmişti.

BAKICIYLA MÜNAZARA
Osman Nejat’ın İlahe ismindeki Azeri bakıcısı, evlenmek için “Esra Erol’da Evlen Benimle” programına başvurdu ve yayına katıldığı günlerde de işini ilgisizlik ettiği iddia ediliyor. Yeşilçay, geçtiğimiz gün otel odasına gelen bakıcıyla oğlu Osman Nejat’la ilgilenmediği için tartıştı ve eline aldığı vazoyla genç Bayanın üzerine yürüdü. 5 dakika sonra serinkanlılaşan Yeşilçay, bakıcıdan özür dileyip banyodaki çamaşırları toplamasını istedi. Yeşilçay’ın tepkisinden korkan bakıcı, onun bu isteğini fırsat öğrenerek apar topar odadan çıkıp kaçtı.

02:00’DE SAHİLDE ROMANTİK YÜRÜYÜŞ
Altı senelik eşi ve oğlu Osman Nejat’ın babası Cem Özer’den geçtiğimiz aralık ayında boşanan Nurgül Yeşilçay, daha sonra Sezen Aksu’nun müzisyen oğlu Mithat Can Özer’le yeni bir aşka yelken açmıştı. Bu ilişkisiyle uzun zaman medyanın gündeminde kalan ünlü oyuncu, evvelki gece Bebek’te Tuba Büyüküstün’le nesnellere tutulan tutulan Tolga Karaçelik ile görüldü. İkili, gece saat 02.00 sularında Bebek sahilinde baş başa yürüyüş yapıp sohbet etti. Avukatlık işini vazgeçerek sinema eğitimi alan 29 yaşındaki Karaçelik, “Gişe Memuru” isimli ilk uzun metrajlı filmiyle geçtiğimiz sene Antalya Altın Portakal Film Festivali’ne katılmış ve “En İyi İlk Film” mükâfatını kazanmıştı

Yorum yapın