Eski şortunuza yeni öneriler

.jpg

ELMAELMA olarak masraf yapmadan güzelleşmenize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bugün de moda mutfağında eski şortlarınıza yeni tatlar katmak için hazırlandık.

İşte en kolayı: Eski jean pantolonunuzu, kaprinizi ya da şortunuzu kesmek! Özellikle desenli bir jean pantolonunuz varsa bu sezon kısalmalı.

Güle güle kullanın!

27784.jpg

Eviniz için asla kullanmayacağınız dantelleri değerlendirin. Tüm kıyafetlerinize dantel ayrıntılar ekleyebilirsiniz. Bu nostaljik trendin şortlarda daha seksi durduğunu da itiraf etmek gerekiyor.

27783.jpg

Delikler!

Şort paçalarınızı gönlünüzde yenileyebilirsiniz. Özellikle yüksek belli modellere tam bir retro havası kazandırmak için bunu deneyin. Dericilerin kullandığını delme aletleriyle daha düzgün sonuçlar elde edebilirsiniz. Risk almak istemiyorsanız sadece sivri ya da yuvarlak kesikler atın.

27785.jpg

Ya da kesmeyin, ekleyin! Şortunuzun iç kısmından dikeceğiniz ekstra kumaş parçalarla onu bambaşka bir havaya sokabilirsiniz. Bu yöntemi şortunuzun tek tarafı için de kullanabilirsiniz.

27786.jpg

Eski şortunuzun renginden sıkıldıysanız yenileyin! Rengi tamamen değiştirmek için giysi boyaları kullanabilir ya da trendler arasında yeni katılan gölgeli renklendirmeyi deneyebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağımızı hatırlayalım.

27787.jpg

Şortunuzun kemer bölgeslne de eklentiler yapabilirsiniz. Genişbir korse kemeri en sevdiğiniz şortunuza diktirin, onu daha çok sevin! Elbette dikmek zorunda değilsiniz, iki ayrı parça olarak da kullanabilirsiniz. Taşlı, zımbalı ve örgü kemerler bu sezon çok seviliyor.

27788.jpg

Yorum yapın