Eski sevgilisinden böyle intikam aldı

Sinan Akçıl’dan 1 gün evvel çıkarttığı albüm şarkılarında daha önceki aşkına yollama yapan Hadise, şimdi de müzisyenin evinin bütün karşısına afişini koydurttu

Çinliler’e eziyet mevzusunda rakip çıktı! Hadise, evvel “Aşk Kaç Beden Giyer?” isimli albümünü daha önceki sevgilisi Sinan Akçıl’dan 1 gün evvel piyasaya sürmek için yönerge verdi. ‘Süperman’ ve ‘Burjuva’ şarkılarında da Akçıl’a sert yollamalarda bulunan seksi şarkıcı, bununla kanaat etmedi! Hadise, İstanbul’daki 11 büyük binaya koyulacak afişlerden birinin yerini ‘intikam’ için seçti!

HER SANİYE KARŞISINDA!
Ünlü şarkıcının albüm kapağının dev afişi, Hadise’nin isteğiyle Astoria Alışveriş Merkezi’nin bütün karşısındaki binaya koyuldu. Sinan Akçıl’ın Astoria’nın 13. katındaki residence dairede yaşadığını bilen Hadise, daha önceki aşkına eziyet ediyor. Sinan Akçıl, sırçadan baktığı her saniye istemeden de olsa daha önceki sevgilisinin afişini görüyor!

55 BiN TL’YE ACI iNTiKAM
Yaklaşık 25 metre yüksekliğinde ve 10 metre enindeki apartmanı albüm kapağının afişiyle süsleten Hadise, 1 aylık kira kıymeti olarak 55 bin TL ödedi.

Yorum yapın