Eski sevgilililerini zan altında bıraktı

Popçu-gazeteci Ayşe Özyılmazel’in, “Sevgilim beni bir erkekle kandırdı” açıklaması daha önceki sevgililerini zan altında vazgeçti

Özyılmazel’in, Haşmet Babaoğlu, Okan Bayülgen, Murat Dalkılıç, Sulhi Aksüt ve Şahan Gökbakar’dan hangisini hedeflediği merak ediliyor.

BAYÜLGEN’LE BENLİĞİ ÇATIŞMIŞTI!
Dilin kemiği yok! Popçu-gazeteci Ayşe Özyılmazel, evvelki gün bir müzakeresinde aldatılmayla alakalı bir suale, “Bayanlarla da kandırıldım, erkeklerle de!” deyince daha önceki sevgililerine kuşkuyla bakılmasına neden oldu. Şimdi magazin kulislerinde herkes Özyılmazel’in sevgililerini konuşuyor. Özyılmazel 2007’de 11 gazeteci Haşmet Babaoğlu’ndan ayrıldıktan sonra ünlü şovmen Okan Bayülgen’le aşk yaşamaya başladı. Ünlü gazeteci, üç ay sonunda biten ilişkinin sebebini “Benlik çatışması” olarak açıkladı.

AKSÜTLE YAYINLANMAYAN ZİYARET
Ayşe Özyılmazel, Bayülgen’den sonra popçu Murat Dalkılıç’la bir yaz aşkı yaşadı. İkili, ilişkileri birayı doldurmadan ayrıldı. Özyılmazel, bu ilişkisinin ardından Bodrum’da Şahan Gökbakan öperken görüntülendi. Sibel Çan’ın daha önceki eşi Sulhi Aksüt’le Moda’da bir kafede buluştuğu ortaya çıkınca, “Ziyaret için buluştuk” dedi ancak o ziyaret hiç yayımlanmadı. Ayşe Özyılmazel’in ismi bir ara da oyuncu Serkan Altunorak’la anıldı.

Yorum yapın