Eski eşine büyük şok yaşattı!

Oyuncu Şahnaz Çakıralp ile dört aydır ilişki yaşayan Prof. Dr. Murat Öncel; geçtiğimiz hafta hastaneye kaldırıldı. Fulya Acıbadem Hastanesi’ne gelen ünlü hekim; fazla rakamda Zanax aldığı için acilen hastaneye kaldırıldı ve hemen midesi yıkandı.

YAKINDA EVLENECEĞİZ

Öncel’ in sağlık kurumunda olduğunu bilir bilmez ilk olarak Çakıralp, ardından Öncel’in daha önceki eşi Yrd. Doç. Banu Açıkalın hastaneye geldi. Ancak Açıkalın, kapıda büyük bir sürprizle karşılaştı.

İddialara göre, güvenlik görevlileri Şahnaz Çakıralp’in talimatı güzergahında Açıkalın’ı içeri almadı. Telefonla eriştiğimiz Açıkalın, “İki kızımla beraber hastaneye gittim. Ancak kapıda mesele yaşayınca, çocuklarımı içeri gönderdim ve ben dışarıda bekledim” dedi. Çakıralp ise vakayı reddetti: “Bu rivayetleri, evlenmemizi istemeyenler çıkarıyor. Murat’ın rastgele bir ilaç almış olması söz mevzusu değil!” Öncel de iddiaları kabul etmedi: “Baş sızısı sebebiyle hastaneye gittim. İlaç aldığım doğru değil. Bu stil söylentilere anlam veremiyorum. Şahnaz ile çok mutluyum. Şu anda da ev bakıyoruz. Yakında evleneceğiz.”

Yorum yapın