Eski aşkına geri döndü!

Tuba Büyüküstün ile “Gişe Memuru” isimli ilk sinema filmiyle Altın Portakal mükâfatını kucaklayan Tolga Karaçelik’in sürpriz aşkı kısa sürdü.

Karaçelik geçen sene “Her Şeye Karşın” dizisini idaremesi için kendisine öneri getiren ünlü üretimci Tomris Giritlioğlu’nun aracıyla Büyüküstün ile tanışmıştı. O yarıyıl oyuncu sevgilisi Türkü Turan’dan dağılan Karaçelik, Büyüküstün’den çok etkilenmiş ve kısa müddette kalbini kazanmayı muvaffak olmuştu. Başbaşa Zuma’da yedikleri yemekte aşkları ortaya çıkan çiftin ilişkisinin Büyüküstün’ün evhamları suratından bittiği bilindi. İlişkisinin devam edip etmeyeceğiyle alakalı evhamlarını sık sık dile getiren Büyüküstün sevgilisini kızdırdı. Karaçelik Büyüküstün’e dağılmayı öneri etti. Çiftin arası bu diyalogtan sonra bozuldu. Ancak Karaçelik ayrılık kararından daha sonra pişman oldu ve Büyüküstün ile barışmaya çalıştı.

Ancak Karaçelik’in ayrılık kararına çok üzülen Büyüküstün daha evvel bir darıl bir barışık ilişki yürüttüğü “Gönülçelen” dizisindeki rol dostu Onur Saylak’a geri döndü. Büyüküstün ile Saylak, geçen pazartesi Kalamış Marina’daki Divan Brasserie’ye el ele geldi. İddiaya göre çift, mekandan 22.00’ye doğru parçaladı.

Yorum yapın