En güzel 14 parti makyajı

..

.jpg

Yılbaşı partiniz için elbisenizi seçtiyse sıra geldi makyaja! 2011 yılında makyaj trendlerini etkileyerek yeni akımlar yaratan podyumlardan size yakışanları seçin, modadan ilham alın.

16172.jpg

Lanvin

Örümcek kirpiklerden size daha önce bahsetmiştik. Nemli kirpiklerinize rimel uygulayarak bu etkileyici bakışlara kavuşabilirsiniz.

17271.jpg

Giorgio Armani

Eyeliner ve dipliner kullanarak kedi gözü makyajı yapabilirsiniz. Belirgin bir göz makyajı yaptığınızda dudaklarınızı sade tutmayı unutmayın.

17273.jpg

Thakoon

Neon renkler en çok göz farlarına yakışıyor. Kahverengi ve siyah gözler için kırmızı, yeşil ve ela gözler için mor, mavi gözler için yeşil-sarı tonlarını tavsiye ediyoruz.

17275.jpg

Emilio Pucci

Kedi gözü makyajı dumanlı bir farla tamamlayın. Etkisi inanılmaz olacak.

17276.jpg

Gucci

Örümcek kirpikleri canlı ve cesur dudaklarla mükemmel görünüyor. Kırmızı ruj seçerken ve sürerken dikkat etmeniz gerekenleri yine ELMAELMA’dan öğrenebilirsiniz.

17277.jpg

Chanel

Sade, doğal ve ışıltılı… Dudak kalemi kullanın. Gözlerinizde sadece simli ve tek tonlu bir far kullanın.

17278.jpg

Donna Karan

Islak makyajın moda olacağını ilk bizden öğrenmiştiniz. Şimdi göz farlarında yepyeni ürünler bu makyajın ne kadar genişleyeceğini kanıtlıyor gibi…

17279.jpg

Roberto Cavalli

Dumanlı ve metalik farları kombinleyin. İri gözlülere bu makyajı tavsiye ederiz.

17280.jpg

Louis Vuitton

Göz kalemiyle yaratıcı ve sınırsız olabileceğiniz bir yıl geliyor.

17281.jpg

Oscar de la Renta

Kalın kaşlar, soğuktan kızarmış gibi görünen yanaklar… Allık trendlerinde daha önce bahsettiğimiz bu uygulama kemikli yüzlerde mükemmel görünüyor.

17282.jpg

D&G

Göz kapaklarınıza kalın bir dipliner uygulayarak başka hiçbir uygulamaya ihtiyaç duymadan harika görünebilirsiniz. Göz kapaklarınız düşükse çok kalın ve parlak hatlardan kaçının.

17283.jpg

Marni

Sadece renkleri kullanarak da mükemmel görünebilirsiniz. Hiçbir kesin hat kullanmadan dudaklarınızı ve gözlerinizi hafifçe renklendirin. Fırça kullanın.

17284.jpg

Calvin Klein

Nude makyajın öncülüğünü Calvin Klein podyumu yapmıştı. Oval yüz tipine sahip olanlar için bronz bir göz farı bakın ne kadar etkili olabiliyor.

17285.jpg

Fendi

Yanaklardaki ve dudaklardaki doğallığı iddialı bir metalik göz farıyla kapatın. Pembe tonlarında bir allık uygulayın.

17286.jpg

Yorum yapın