ELMAELMA Babalar Günü Özel Rehberi

….

.jpg

Babalar Günü’ne çok az kaldı. Hala ne alacağınza karar vermediyseniz sizin için çok yararlı olacak bir hediyeler rehberi hazırladık.

Hayatınızın en önemli erkeği için güzel bir not hazırlayın ve bu hediyelerden biriyle onu şımartın.

27879.jpg

Babalar Günü’nde bakımına özen gösteren babanıza Philips’in AquaTouch AT-750 Islak – kuru tıraş makinesini alabilirsiniz.

27844.jpg

Güzel kokmayı seven babanız için Hog Boss’un Just Different serisi iyi bir tercih.

27846.jpg

Şıklığına ve görünüşüne özen gösteren babanız için Polo’nun 2012 yazı için tasarladığı rengarenk tişörtlerden birini hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz.

27847.jpg

Babanıza güzel ve unutulmaz bir hediye vermek istiyorsanız onu doğanın kucağına bırakın. Meşe ormanları içinde her türlü sosyal aktivitenin, spa ve masaj salonlarının olduğu Gazelle Resort babanız için güzel bir kaçamak olabilir.

27848.jpg

Gününün çoğunu yoğun trafikte geçiren babanız için ona her zaman doğru yolu gösterecek ve hayatını kolaylaştıracak bir navigasyon cihazı sizce de iyi fikir değil mi? Bunun için en çok tercih edilen marka Garmin Nuvi 465T navıgasyon cihazı seçebilirsiniz.

27849.jpg

Bonny Food’un bu eğlenceli meyve sepetleri tam babanızın ağzına layık!

27850.jpg

Eğer babanız sıkı bir iPhone kullanıcısı ise Fabric Effect’in bu kılıflarından biri onu çok mutlu edecek.

27851.jpg

Origami sanatı şimdi de babanızın çalışma masasını süslesin. Bu sevimli Mustard kalemlikler babanızın işini çok kolaylaştıracak.

Babanızın sıkıcı ofis ortamınızı bir anda heyecanlı bir turnuvaya dönüştürmek ister misiniz? Öyleyse miniature basketball ile gergin ve stresli çalışma saatlerinize son bulacak!

27857.jpg

Babanızın her anına ortak olmak isteyerseniz, beyaz kadranı ve 21 farklı renk seçeneği ile çok renkli bir ürün yelpazesi sunan Fullspot’un O’clock classic serisinden hemen bir tane alın.

27859.jpg

Yorum yapın