Duvaklar gidiyor, yerine ne geliyor?

.

.jpg

Gelinlik trendlerindeki değişimlerden sizi haberdar ediyorduk. son iki senedir gelinlik model ve renklerinden, kuşaklara kadar her şey alışılmışın dışına çıkıyor! Şimdi sıra duvaklarda… Artık klasik beyaz tülden daha çarpıcı alternatifler var.

Bunlar da size ünlü saç tasarımcısı Katriena Emmanuel’in önerileri…

19632.jpg

1.  Floral

Gelin başlarında da doğa esintileri var. Gösterişli çiçeklerle süslenen taçlar gelinliğinizi kusursuz şekilde tamamlayacak. Gelin çiçeğinizi de aynı modelden seçerek şık bir uyum yakalayabilirsiniz.

Saçın sağ ya da sol tarafında olan yoğun çiçek ve boncuk aksesuarı sade bir makyaj ve aksesuar seçimi gerektiriyor.

19633.jpg

2. Barok modeli

Barok döneminin abartılı dokusunu seven gelinler bu modele bayılacak. Renkli taşları sezonun favorisi metal renkleriyle kombinleyebilirsiniz.

19634.jpg

3.  Art-deko esinlenmesi

Doğal ve melek gibi bir görünüm veren bu taç modeli son zamanların gözde seçimlerinden…

19635.jpg

4. Vintage modeli

Artık retro akımdan saçların da nasibini aldığını biliyorsunuz. Peki ya gelin başlarının? 60’ların masum ve dolgun bukleleri yeniden ‘başımızın tacı’ oldu.

19636.jpg

5. Toka modeli

Şapka modelindeki tokalar birkaç yıldır bujiterilerdeki yerini koruyor. Tasarımcılar gelin başlarında da bu tatlı toka modelini tercih etmeye başladı. Farklılık arayan gelin adaylarına özel…

19637.jpg

6. Antik Roma modeli

Kleopatra gibi bir gelin olmak ister misiniz? Sade ve gerçek bir zarafet örneği olan bu taçı kendiniz de yapabilir, düğün anılarınıza kendi dokuşunuzu katabilirsiniz.

19638.jpg

Yorum yapın