Dövüş sanatlarıyla zayıflayın!

.

.jpg

Bodycombat

Yüksek tempolu bu egzersiz brogramı hem beli inceltiyor, hem de kısa sürede fit bir vücuda kavuşmayı vaad ediyor. Bodycombat, vücudumuzun denge ve kordinasyon temelini oluşturan kas sisteminin çalışmasını sağlıyor.

Taichi, karate ve kickbox’ın birleşmesiyle oluşan bodycombat, yaklaşık 50 dakikada 50 kalori yakmanızı sağlıyor.

15547.jpg

20-30 dakika ısındıktan sonra, farklı stretching tekniğiyle vücut esnetiliyor. Tekme ve yumruk hareketlerinden oluşan body combat, kardiyo açısından yüksek bir egzersiz programıdır.

15548.jpg

Tae Bo

1990’lı yıllarda Tekvando pratisyeni Billy Blanks tarafından geliştirilen Tae Bo, ayak ve bacak hareketlerine ağırlık veren bir egzersiz sistemidir.

15549.jpg

Fitnes ile bilikte harika bir vücuda sahip olmanızı sağlayacak olan Tae Bo, savunma teknikleri ve boksun birarada kulllanılması ile oluşuyor.

10 dakika ısınma ile başlanılan dersler, ilk etap için 20 dakikayı geçmemeli. Saatte yaklaşık 600 ile 800 kalori yaktıran bu egzersizler, kan dolaşımını da hızlandırıyor.

15550.jpg

Kickbox

Sıkı kalçalara kavuşmayı amaçlayan kadınlar Kickbox yaparak bu hayallerini gerçekleştirebilirler. Kickbox, ayrıca vücudu en hızlı şekillendiren sporlardan da biri olma ünvanını taşıyor. Aynı zamanda Victoria’s Secret’ın melekleri bu dövüş sanatı ile form tutuyor.

15551.jpg

Kickbox bir saatte 650 kalori yakabilme imkanı sunuyor. Kareografik egzersizlerle bütün stresinizi atacaksınız.

15552.jpg

Yorum yapın