Dekoratif yemek masaları

.

.jpg

Uzun ve ağaçsı görünümlü bu masa, büyük salonlar için oldukça hoş bir seçim. Verdiğiniz kalabalık davetlerde tüm sevdiklerinizle birlikte mükemmel bir yemek ziyafeti yaşayacaksınız.

12382.jpg

Eskiye merakı olanlar için alternatif bir tercih. Oldukça büyük ebatlı bu masa az sayıda sandalye ile kullanılarak, farklı bir konsept yaratılmış. Tıpkı modada şu sıralar trend olan ‘tezatlık’ gibi.

12383.jpg

Salaş ve modern görünümlü bu masa bohem tarzda dekor edilen salonunuza; pastel tonları ve üzerine koyacağınız dekoratif vazo ya da çiçeklerle salonunuza harika bir konstrast katacak.

12384.jpg

Orta büyüklükteki bu masa, ikili koltukları ile sandalyelerin yerini alıyor. Sıradışı ve farklı tazrda dekore edilen salonlar için tamamlayıcı bir unsur olacak.

12385.jpg

Kütük ayaklı masa, yazlık evlerde harika bir konsept yaratacak. Şöminenin yanında da muhteşem duracağı kesin.

12386.jpg

Sade ve eskitilmiş bir stile sahip olan bu masa, ev sahipleri için iki baş ucunda yüksek berjerler ile otoriteyi simgeliyor.

12387.jpg

Eskilerden kalan ya da ikinci el satan yerlerden alınan bu tarz bir masayı, yeni nesil çizgilere sahip olan sandalyelerle kullanabilirsiniz. Eski ve yeninin birlikte kullanılması, salonunuza hava katacak.

12388.jpg

Klasik ve şık tarzda döşenen salonlar için son derece uygun bu model, kadife kumaşlar ve varaklarla salonunuza ağırlık katacak.

12389.jpg

Yere yakın konumlandırılmış yemek masaları, samimiyetinizin ve rahat tavırlarınızın bir göstergesi olacak, evinizde ağırladığınız misafirleriniz kendilerini evinize daha yakın hissedecekler.

12392.jpg

12393.jpg

Küçük ve sevimli bir salonunuz varsa küçük akşap masalar, renkli sandalyeler tam size göre.

12394.jpg

Yorum yapın