Cem Özer’in çalınan motosikleti bulundu!

İstanbul, Beyoğlu Sütlüce’de bir ambara yaptıkları baskında çaldıkları lüks motosikletleri yedek parça olarak satan 3 şahsı nezaretine aldı. Zanlıların ambar ve dükkanlarında yapılan aramalarda, Cem Özer’in 2009 senesinde çalınan lüks motosikletinin parçaları da bulundu.

Oto Hırsızlık Ofis Amirliği Takımları, Beyoğlu Sütlüce’de bir motosiklet tamirci dükkanı ile ve bu dükkana ait ambara baskın yaptı. Söz mevzusu ambar ve dükkanda yapılan ayrıntılı araştırmada, dağılınmış halde 3 adet motosiklet ile çalıntı motosiklet parçaları monte edilerek tamir edilmiş halde 7 adet motosiklet ele geçirildi. Bireylerin daha evvelden oto hırsızlığından 8 kere polise büyü kaydı bulunan dükkan ile ambarın sahibi Umut Cengiz ile Bayram Diril, Emir Kısmet nezaretine alındı.

Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirilerek denetlemesi yapılan 3 zanlının verdikleri ifadelerinde birbirlerini yargıladıkları öğrenildi.
Soruşturmada zanlıların çaldıkları lüks motosikletleri ufaladıkları, bu parçaları sigorta firmalarından satın aldıkları motosikletlere monte ettikleri, ardından bu motosikletleri piyasaya sattıkları tanımlandı.
Ele geçirilen çalıntı motosiklet parçalarından birinin ünlü oyuncu ve şovmen Cem Özer’in 2009 senesinde Beşiktaş’taki dükkanının özel otoparkından çalınan motosiklete ait olduğu tanımlandı. Emniyete çağrılan Cem Özer’in 34 NNC 71 plakalı Honda Goldwing marka motosikletine ait arka çantayı teşhis ettiği öğrenildi.
Asayiş Şube Müdürlüğü’ndeki operasyonları bitirilen 3 zanlı Şişli Adliyesi’ne sevk edildi.

Yorum yapın