Candice Swanepoel’ın festival ruhu!

Ünlü model Candice Swanepoel, Amerika’nın Nevada eyaletinde gerçekleştirilen Burning Man ( Yanan Adam) festivaline katıldı. Ünlü model, anime karakterlerini andıran bir kostümle festivale katıldı!

2630_11.jpg

Ünlü model Candice Swanepoel, Amerika’nın Nevada eyaletinde gerçekleştirilen Burning Man ( Yanan Adam) festivaline katıldı.

Nevada’nın Black Rock çölünde gerçekleştirilen festival renkli görüntülere sahne olurken, dergilerin kapaklarında ve kataloglarda görmeye alıştığımız Candice Swanepoel festival ruhuna ayak uydurmakta zorlanmadı!

Festivale karavanıyla katılan güzel model, çiçekli pembe peruğu, kalın tabanlı beyaz ayakkabıları ve çoraplarıyla ilgi çekici bir stil yarattı.

Candice Swanepoel, festival alanında bulunan devasa “LOVE” yani “AŞK” yazısıyla poz verdi ve bu kareyi Instagram hesabından “Aşk benim dinim” notuyla paylaştı.

Her yıl İşçi Günü’nden bir gün sonra kutlanmaya başlanan festivalde Tahtadan yapılan ve ışıklarla süslenen bir insan figürü yakılıyor ve festivale adını veriyor.

Katılımcıların kendilerini topluluğun ruhuna adadıkları ve kendilerini ifade ettikleri bu festival her sene belirlenen farklı bir konseptte gerçekleştiriliyor. Konsepte göre kıyafetler seçilirken birçok kişi tarafından çıplaklık vurgulanır. Festivalin sevgi ve yaratıcılığı ön plana çıkardığını düşünenler kadar eleştirenlerin sayısı da oldukça fazladır. Festivalin bir diğer önemli özelliği ise ark paraya dayali bir ekonomi olmamasi. Para ile alinabilen tek sey buz ve içecekler…

2630_1.jpg

2630_2.jpg

2630_3.jpg

2630_4.jpg

2630_5.jpg

2630_6.jpg

2630_7.jpg

2630_8.jpg

2630_9.jpg

2630_10.jpg

Yorum yapın