Çalışma ortamınıza hayat katın!

.

.jpg

Sakinliği ve sonsuzluğu ifade eden mavi, çalışma ortamınıza huzur ve pozitif enerji yayacak. Deniz kabuklarından bir avize ile marin temalı bir ofise sahip olabilirsiniz.

16123.jpg

Geçen yıl moda olan hayalet sandalyeler, bu yıl daha renkli olarak karşımıza çıkıyor. Raflarınızın arka kısmını canlı bir renge boyatmaya ne dersiniz? Pek fazla maliyet gerektirmeyen bu fikirlerle ofisiniz bambaşka bir havaya bürünecek.

16124.jpg

Altın varaklar ve klasik mobilyalar tarzınızı yansıtıyorsa bu bu konsept hoşunuza gidebişir. Ortancalar ve bol yeşillikle süslü ofis ortamı, oymalı masa ve varak detaylı berjerlerle insanı eskiyeye götürüyor.

16125.jpg

Sadelikten hoşlananlar ise krem ya da beyaz tonlarda mobilyalarla ofislerini döşeyebilirler. Minimalist çizgilerden oluşan ofisler, modern ve sade tarzları ile göz dolduruyor.

16126.jpg

Sportif olmayı sevenler, tarzlarını ofislerine de yansıtıyor. Çok fazla detay gerektiren eşya ve mobilyalar size göre değilse sıcak ve sevimli bu ofis ortamı tam size göre.

16132.jpg

Genç ve dinamik takım arkdaşlarıyla çalışan bir iş verenseniz, farklı tarzlarda sandalyelerin bir arada kullanılması havalı ve enerjik bir konsept yaratıyor.

16128.jpg

Siyah ve altın ağırlıklı odanız, güç ve ihtişamı simgeliyor. Duvar kağıtları her zaman odanızı çok şık gösterecek.

16129.jpg

Yorum yapın