Bu yaz sarışın olmayı mı düşünüyorsun?

.jpg

Uzun zamandır sarışın olmak istiyorsanız ve bir türlü buna cesaret edemiyorsanız korkmayın, ELMAELMA var! Saçlarınızı boyatmadan önce bunları öğrenin.

28569.jpg

Evde saçınızı boyayacaksanız renkleri mat tutun. Eğer saç renginizi kendiniz açmak istiyorsanız altın ve bal rengi gibi sıcak tonları seçmenizi tavsiye ederiz.

28568.jpg

Alkolden sakının. Kullandığınız üründe yüksek düzeyde kimyasal madde varsa bu saçınızı kuru ve donuk yapacağından saçınızı kötüleştirebilir.

28567.jpg

Dişinizi beyazlatmayı bırakın. “aşırı platin renkler yorgun bir görünüme neden olabilir. altın renkli bir taban oluşturup daha sonra platin vurgular yapabilirsiniz.

18491.jpg

Kendinizi uzman eline bırakın. “Eğer saçınızda iki renk ton açık doğal bir görünüm elde etmek istiyorsanız kendinizi riske atmayın. Bu doğal görünümden size çok bal yerine açık sarı rengine ulaştırır.

24824.jpg

Birkaç hileye başvurabilirsiniz. Salonu gidip hem zaman hem de para harcamak yerine bir kaç tüyo ile diplerinizi kapatabilirsiniz. Kül sarı renkli bir boya alarak diş fırçası ile saç diplerinize uygulayın ve 3 dk dan fazla bekletmeyin. Böylelikle salona gitmek için bir kaç hafta daha kazanırsınız.

17529.jpg

Size ipuçlarımız da var!

Şeftali tonları sarışınlar için en uygun evrensel tondur.
Eğer kırmızı dudakları tercih ederseniz çok abartılı olmamasına dikkat edin.
Kahverengi maskara siyaha nazaran saç renginizde daha az kontrast oluşturur.

28006.jpg

Yorum yapın