Bu sezon uzun saçlar böyle şekillenecek

.

.jpg

Uzun saçlarınıza kolayca şekil verip harika görünmesini sağlayabilirsiniz. Fotoğraflara bakarak fikir edinin. Bu farklılık saçlarınıza da size de iyi gelecek.

11034.jpg

Bu saç modellerini normal bir günde veya özel bir günde de uygulayabilirsiniz. Rahat ve doğal görünümünüzün yanısıra sade ve şık bir görünüm elde edeceksiniz.

Birkaç toka, saç spreyi ve saç şekillendiricileri bütün ihtiyacınızı karşılayacak.
Doğal bırakılmış saçlarınızı fön makinasıyla kabartıp geri attığınızda sağlık ve doğal görünen saçlara sahip olabilirsiniz.

11035.jpg

Düzleştirdiğiniz saçlarınızın önünü kabartarak yarım şekilde toplayın. Ani buluşmalarda bu model sizin kurtarıcınız olacak.

11037.jpg

Saçınızı ne tarafa doğru ayırıyorsanız, hepsine o yöne doğru dışa fön çekin veya çektirin. Bozulmaması için saç spreyi kullanın.

Bu model saçlarınızı canlı gösterir ve her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

11038.jpg

Uzun saçı en asil gösteren modellerden biri de at kuyruğu… Sıkıca toplanmış at kuyruğu modeliyle özel bir davete de iş görüşmesine de arkadaşlarınızla buluşmaya da gidebilirsiniz.

11039.jpg

Perçemleriniz uzunsa ve geriye doğru toplamayı seviyorsanız bu model tam size göre! Ayırdığınız yöne doğru ördüğünüz saçlarınızı ensenizde birleştirin ve tel tokalarla sabitleyin. Saçlarınızın arka kısmı açık kalsın. İşte çok kısa bir zamanda harika saçlara ulaşmak bu kadar kolay… Hem de çok masum…

11040.jpg

Geriye doğru fön sekilmiş saçlarınızı öylece bırakın. Sprey veya toka kullanmayın. Doğal ve zarif bir görünüm elde edeceksiniz.

11041.jpg

Bir tarafa doğru ayrılmış saçlarınızı kulağınızın arkasına doğru topuz yapın. Abartılı topuzlardan kaçının. Artık perçemlerin önden çıkarılıp maşa yapıldığı topuzların modası geçti.

11042.jpg

Saçlarınız düzse üst taraflarına düz gön çekip, uç kısımlarını fön makinesi veya maşayla hafif dalgalandırabilirsiniz. Böylece saçlarınız daha hacimli görünür.

11043.jpg

Sıkıca topladığınız at kuyruğu saçlarınızın yarısını tam tepede topuz yapın ve tokalarla sabitleyin. Diğer yarım kalan kısmı düzleştirin ve o şekilde açık bırakın.

11044.jpg

Yorum yapın