Bu kız insana yağmuru sevdirir!

Elise, Santralistanbul yolunda karşımıza çıktığında kameramıza bakıp kendisinin bir fotoğrafını çekmek isteyeceğimizi anlayacak gibi durdu, fakat üzerindekiler hakkında hiçbir şey söylemedi!

.jpg

Elise, Santralistanbul yolunda karşımıza çıktığında kameramıza bakıp kendisinim bir fotoğrafını çekmek isteyeceğimizi anlayacak gibi durdu, fakat üzerindekiler hakkında hiçbir şey söylemedi! Sadece poz verdi. Zaten stili o kadar belirgin ki üzerindekilerin modaya ne kadar uygun olduğunu anlamak için marka bilgisine ihtiyaç kalmıyor.

2012 kış koleksiyonlarında şaşırtıcı derecede yer alan boğazlı kazak ona çok yakışmış. Retro kesim pantolonu ve Wayfarer gözlükleriyle o da bizim gibi vintage sevdiğini belli ediyor. O kadar enerjik bir kombinasyon yaratmış ki havanın kötülüğünden şikayet bile edemiyorsunuz.

17434.jpg

Ödüle doymayan dizi ‘Mad Men’den esinlenerek üretilen bu koleksiyonun en çok sevilen parçası ‘sigara pantolonlar’ olmuştu. Tıpkı Elise’in üzerindekiler gibi!

17435.jpg

Boğazlı kazaklarda mücevher renkleri öne çıkıyor.

17436.jpg

Geçen sezondan beri saçlar topuzla şekilleniyor! Sokak modasından kırmızı halı geçitlerine kadar her yere yakışan büyük topuzlardan siz de deneyin. En güzel topuz modellerini ELMAELMA saç kategorisinde görebilirsiniz.

Tebrikler Elise, yeniden karşılaşmak üzere!

17437.jpg

Yorum yapın