Bu hafta vizyona girenler!

.

.jpg

Anadolu Kartalları

Ömer Vargı’nın yönettiği ve Engin Altan Düzyatan, Çağatay Ulusoy, Hande Subaşı ile Özge Özpirinççi’nin oynadığı ‘Anadolu Kartalları’ filmi, macera ve aksiyon sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Filmde, pilot olma hayaliyle yaşayan beş gencin hayatı konu alınıyor. Beş arkadaş, hayatlarının bu zor ve stresli döneminde birbirlerine destek olur. Bu dönemde eğitmenlerinin destekleri de onlara yol gösterir. ‘Uluslararası Anadolu Kartalı Tatbikatı’, gençlerin hayatlarını değiştiren bir deneyim olacak.

13508.jpg

İkili Oyun

Michael Brandt’ın yönettiği ve Richard Gere, Odette Annable, Stephen Moyer ile Topher Grace’in oynadığı ‘İkili Oyun (The Double)’ filmi, dram sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.


Filmde, bir parlamento üyesi, Cassius isimli Sovyet casusunun izlerini taşıyan cinayete kurban gider. CIA, genç ajan Ben ile hayatını Sovyet casusu yakalamaya adayan dedektif Paul’den bir ekip oluşturur. Master tezini Paul’un Sovyet katili takibi üzerine hazırlayan genç Ben, Cassius’un tekrar ortaya çıktığından emindir. İkili suçları incelerken farklı gelişmelerle karşılaşır.

13510.jpg

Jonny English’in Dönüşü

Oliver Parker’ın yönettiği ve Rowan Atkinson, Gillian Anderson, Dominic West ile Rosamund Pike’in oynadığı ‘Johnny English’in Dönüşü (Johnny English Reborn)’ filmi, komedi sahneleriyle izleyicilerin ilgisini çekecek.

’Çin başkanına düzenlenmesi planlanan bir suikast girişimi haber alındığında Johnny English, Asya’nın uzak bölgelerinde eşsiz yeteneklerini geliştirmeye çalışmaktadır. Johnny English işinin başına geçer. Devlet Başkanları Konferansı boyunca herkesi koruyabilmesi için hiçbir ihtimali gözden kaçırmaması gerekmektedir. Onun için başarısızlık seçenek değildir.’

13511.jpg

Behzat. Ç: Seni Kalbime Gömdüm

Serdar Akar’ın yönettiği ve Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu ile Berkan Şal’ın oynadığı ‘Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm’ filmi, macera sahneleriyle izleyicilerin ilgisini çekecek.

Filmde, bir ihbar üzerine Gençlik Parkı’na giden cinayet büro ekipleri, gömülü bir tabut bulur. Tabuttaki yaşlı kadın, emekli bir polisin annesidir. İlk defa böyle bir cinayetle karşılaşan Behzat Ç, emekli polisi araştırmaya başlayınca birtakım engellemelerle karşılaşır. Emekli polis, teşkilat içinde ‘Avarel Memduh’ olarak bilinir.

13512.jpg

Yorum yapın