Biyonik penisli adamdan şaşırtan itiraf: ‘İki hafta boyunca…’

Bir TV programına konuk olan biyonik penis takılan adam, itiraflarıyla izleyenleri şaşkına çevirdi.

40348_10.jpg

Çift, Andrew’un ilk kez programa katıldığı zamanlarda tanışmış, talihsiz adamın rahatsızlığını kız arkadaşına söyleyebilmesi için aylar geçmesi gerekmişti.

40348_1.jpg

Fedra, erkek arkadaşının rahatsızlığını ilk öğrendiği anda büyük bir şok yaşadığını belirterek, “Sabırlı olmak için çok çabaladım fakat bir noktada neredeyse ayrılıyorduk” dedi.

40348_2.jpg

Andrew, ameliyatlar sayesinde cinsel organa kavuşana kadar kız arkadaşı Fedra ile ilişkiye girmediklerini açıkladı. 44 yaşındaki adam sözlerinin devamında, “Hastanede üç günlük müddet boyunca beklemem gerekti daha sonra iki hafta boyunca ereksiyon hali devam etti. Fedra’yı görmek için sonra doğruca eve gittim” ifadelerini kullandı.

40348_3.jpg

Andrew, mekanik cinsel organının kolundan alınan deriyle kaplandığını dile getirince program sunucusu, neden kolunun uzunluğunca deri nakli yaptırmadığını sordu. Andrew esprili bir dille “O kadar bir deriyle de kaplayabileceklerini sanmıyorum, size ne verilirse onu alıyorsunuz” sözleriyle soruyu cevapladı.

40348_4.jpg

Sunucu Holly “Yani bir düğmeye basarak mı kullanıyorsun?” diye sorunca Andrew, “Evet, aşağı yukarı bir ışığın düğmesi gibi” diyerek cevap verdi.

40348_5.jpg

Programın izleyicileri sosyal medyada Andrew’un açıklamalarını alaya alan yorumlar yaptı. Bir izleyicinin: “Biyonik cinsel organı açtığınızda iki hafta boyunca ereksiyondasınız. Sakın trende veya otobüste birine çok yakın durmayın” satırlarını yazarken, bir diğer yorumcu da: “Biyonik cinsel organ mı? Merak ediyorum kablosuz internet ile kullanabiliyor mu?” ifadelerini kullandı.

40348_6.jpg

40348_7.jpg

40348_8.jpg

40348_9.jpg

Yorum yapın