Bir yeni seksi mesajınız var!

.jpg

Tüm dünyayı yeni bir akım sardı: Erotik mesajlaşma, yani sexting… Bu akımı ilk kez henüz lise çağındaki gençlerin birbirlerine tüm hayatlarını olumsuz etkileyecek fotoğraflar göndermesiyle duymuş olsak da aslında aile terapistlerinin çiftlere önerdiği bir yöntem.

Elinizden düşürmediğiniz cep telefonunu cinsel hayatınız için kullanmaya ne dersiniz?

10879.jpg

Fantezilerinizden bahsedin!

Sevgiliniz dahil hiç kimseye yüz yüzeyken söyleyemeyeceğiniz şeyleri ona mesaj olarak atın. Bu oyunun en güzel yanı hiçbir şey yapmadan çılgınca fikirler üretebilmektir.

29199.jpg

Çok aşırıya kaçmayın

Ciddi bir şey yazmasanız bile hedefiniz karşınızdaki ile fantezilerinizi paylaşmak ve onu tahrik etmek. Böyle bir mesajın içinde çok fazla ifade kullanmanız karşı tarafın dikkatini dağıtabilir.

26749.jpg

Kısa ve öz olun

Mesajlaşmalar anlık olduğundan siz cevap verene kadar sevgiliniz muhtemelen çoktan uyumuş ya da başka bir şeylerle uğraşmaya başlamış olabilir. Uzun bir mesajdan sonra ise cevap almamanızın olasılığı çok yüksek. Yazdığınız şeylerin çok fazla uzun olmadan onun hayal gücünün de aktif olacağı şekilde olmasına dikkat edilmelisiniz.

29208.jpg

Olacak diye bir şey yok!

Sexting tamamıyla hayallerinizin ve isteklerinizin yazıya döküldüğü andır. Bu nedenle sevgilinizin yazdığı şeylerin cinsel hayatınızda olması gibi bir beklenti içine girmeyin.

16190.jpg

Önce uyarın, sonra yollayın!

Eğer çıplak fotoğraf gönderecekseniz öncelikle ona güveniniz tam olmalı. Gönderdiğiniz kişinin toplu taşıma araçlarında ya da kalabalık yerlerde olduğunu düşünerek fotoğrafınızı göndermeden önce ipucu verin.

29206.jpg

Telefonlara dikkat!

Telefonunuzu başkaları karıştırırken arada size gönderilmiş olan bir fotoğrafı görmesi hiç hoş olmaz değil mi?

Çiftler için çok yararlı olabilen bu uygulama tüm dünyada genç intihar oranı artışının başlıca sebeplerinden… Ergenlik döneminde çocuklarınız varsa dikkatli olmanızı öneririz.

14175.jpg

Yorum yapın