Bir okuyuşta zayıflayın!

.

.jpg

Karatay Diyeti’yle Yaşam Boyu Sağlık

Prof. Canan Efendigil Karatay’ın yazdığı ve çıktığı günden beri ‘en çok satanlar’ listesinden inmeyen Karatay Diyeti, Türk insanının en büyük hayalini gerçekleştirdi: Aşırı kilolardan kurtularak hastalıklardan uzak, enerjik ve kaliteli bir yaşam sürmek…

Bu diyeti uygulayan binlerce insan yüzde 100’e yakın bir başarı oranıyla, vücut yağlarından kurtuldu ve kilo verdi. Üstelik kendilerini mutlu ve dinç hissetti. Verdikleri kiloları geri almadı. Bu yaşam biçimi, Türk halkı için en uygun olduğundan ve kilo vermenin önünde en büyük engel olan ‘acıkma korkusu’nu da tamamen yok ettiği için adeta bir fenomen haline geldi.

Doğru beslenme ve sağlıklı kilo verme ile ilgili çok daha kapsamlı bilgiler içeriyor.

16311.jpg

Dukan Diyeti

Beş milyondan fazla Fransız kadınını zayıflatan bu diyet spor yapmadan; sınırsız et, tavuk ve balık yiyerek; strese girmeden kilo vermenizi garantiliyor. Daima formda kalmanızı sağlayacak bu diyetle perşembe günleri hariç, istediğinizi yiyebiliyorsunuz. Jennifer Lopez doğum sonrasında kilolarını bu diyet sayesinde verdi.

Bu kitapta herkes kendi durumuna uyan çözümler buluyor.

Yalnızca forma girmek için birkaç kilo vermeyi isteyen genç kadınlardan, ciddi obezite vakalarına, menopoz ya da ergenlik sorunları nedeniyle kilo alanlara kadar herkese seslenen Dukan Diyeti kitabı, sizi zayıflamaya davet ediyor.

16312.jpg

Taş Devri Diyeti

30 yılı aşkın hekimlik tecrübesi ve engin bilgisiyle Prof. Dr. Ahmet Aydın doğru beslenme ile ilgili bütün merak ettiklerimizi cevaplıyor. Söyleşi formatındaki kitapta kafamızda hiçbir karışıklık bırakmadan ‘gerçekleri’ anlatıyor. Çok merak edilen ‘hayvansal yağlar kolesterol yapar mı?’, ‘ev yoğurdu ve probiyotikler’, ‘soya ürünleri sağlıklı mı?’ gibi konulardan başka tek tek hastalıkları da ele alıyor.

16313.jpg

Yorum yapın