Bir anneye verilecek en güzel çiçekler

..

.jpg

Eğer anneniz için daha özel bir hediye hazırlamaya ya da almaya zamanınız yoksa, çiçekler var! Bir anneyi mutlu etmenin en kolay yolu çiçeklerdir. Onun için kocaman bir buket hazırlayın, üzerine annenizi ne kadar sevdiğinizi anlatan bir not ekleyin.

26002.jpg

Gül

Güller, Yunan mitolojisinde ideal anne figürü olan Isis’e adanmıştır. Güllerin onu temsil ettiği düşünülür. Sizin anneniz de bir tanrıça değil mi?

26003.jpg

Orkide

Bereketin ve zarafetin simgesi olan orkide mükemmel renkleriyle bir anneye hediye edilebilecek en güzel çiçeklerden…

26004.jpg

Karanfil

Karanfilin ilk kez oğlu Hz. İsa için ağlayan Hz Meryem’in gözyaşlarından oluştuğuna inanılıyor. Bizim için tüm sıkıntılara göğüs geren annelerimiz karanfili hak etmiyor mu?

26005.jpg

Lale

Laleler yeniden canlanmayı temsil eder. Baharın gelişini müjdeler. Annenizi doğanın bu neşeli süsüyle mutlu edebilirsiniz.

26006.jpg

Papatya

Her kadın kır çiçeklerine bayılır. İçinde annenizin en sevdiği renkleri barındıran kocaman bir papatya buketi hazırlayın ve sevinç çığlıklarını bekleyin.

26007.jpg

Nergis

Nergis güzel ve sakinleştirici kokusuyla bilinir. Anneniz sizi hep bu kokuyla hatırlayacak ve sizi her düşündüğünde yüzünde kocaman bir gülümseme belirecek.

26008.jpg

Saksı çiçekleri

Eğer onun için daha özel bir şeyler yapmak isterseniz kendi hazırladığınız saksının içinde bir çiçek de yetiştirebilirsiniz. Annenizin sizin büyüttüğü gibi siz de çiçeğinize iyi bakın.

26009.jpg

Yorum yapın