Benim ‘retro’ evim

.

.jpg

Retro salon

60’lar ve 70’lerin dağınık, rahat ve renkli tarzı; artık vazgeçilmez bir trend oldu. Moda bu tarzı takip ederken, mobilyalar da geri kalmadı.

Retro dekorasyonuyla döşenmiş evler, fark yaratacak!

6418.jpg

Retro koltuk

Bu koltuk evin hangi köşesinde durursa dursun, göze çarpar.

Peçvörk yani yamaları birleştirerek yapılmış bu koltuk, evde canı sıkılanlarında kendi kendine eğlenmesini sağlayabilir. Parçaları birleştirin kendi tarzınızı yansıtın!

6419.jpg

Retro ev

Eskiye dönüşün yaşandığı bu dönemlerde, retro sizin de kişiliğinizi yansıtıyorsa, hayal gücünüzü kullanın ve parçaları birleştirerek, kendiniz için sevimli ve enerjik bir ev yaratın!

6420.jpg

Retro oturma odası

Hem sade, hem de göz alıcı. Fazla ayrıntıya gerek duyulmadan döşenmiş bir oda, size kolaylık sağlar, aynı zamanda da sade bir şıklık yaratır.

6421.jpg

Yatak odanız için retro koltuk

Yatak odanızın bir köşesine koyacağınız bu koltuk, kitap okumak ve dinlenmek için çok ideal bir seçim olacak.

6422.jpg

Retro çamaşır makinesi

Bu çamaşır makinaları bir harika. Görüpte beğenmeyecek bir kadın olduğunu sanmıyoruz. Klasik çizgilerden uzaklaşıp, evinize renk katın!

Buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinası; beyaz ya da gri olacak diye bir şart yok!

6424.jpg

Modern retro dekorasyonu

Ağır mobilyalar, deri koltuklar, hem insanın canını sıkıyor, hem de hemen hemen bütün evlerde var.

60’ların o canlı, enerjik yapısını hissedip, evinizi modern döşemek istiyorsanız; retro mobilyaları birbirleriyle birleştirin!

6426.jpg

Retro mutfak

Klasikleşmiş kahverengi ve hardala dönük mutfaklar içinizi yeterince sıkmadı mı? Hepsini bir kenara atıp, rengarenk dolaplar ve masalarla oluşturacağınız mutfağınızın keyfini çıkarın.

Renkli bir mutfak, lezzetli yemekler ve yemek sonrasındaki masa muhabbetlerinin oluşmasını sağlarken, içinizi enerjiyle doldurur.

6427.jpg

Retro saat

Salona, oturma odasına, girişe hatta yatak odasına, dilediğiniz her yere asabileceğiniz bu saatler odanızı renklendirmek için yeterli olcak.

6428.jpg

Retro makyaj masası

Bu sevimli pembe makyaj masası, yatak odanıza renk katacak ve fark yaratacak. Eskiye dönüş yaşatacak bu masada buluşmalarınızın makyajını yaparken hiç kalmak istemeyeceksiniz.

6429.jpg

Yorum yapın