Behzat Ç.’den ‘cemaat’ yanıtı!

Harun’un türbanlı bir kızla yaptığı sohbeti ‘cemaate destek’ olarak medyaya yansıyan ‘Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’ bu kısımda emniyet içindeki bir yapılanmayı işliyor.

‘Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’nde Cinayet Ofis Takımı, evinde ölü bulunan bir albayın katillerinin peşinde.

Erdal Beşikçioğlu, Ayça Varlıer, Canan Ergüder, Hakan Hatipoğlu ve Fatih Artman’ın rol aldığı dizide bu hafta misafir oyuncu olarak iki ünlü ad var. Zafer Algöz, Behzat Ç.’nin kızı Berna’nın vefatının arkasındaki gizem perdesini aralayacak bir kişilikle ekrana gelecek. Aslı Tandoğan da evinde ölü bulunan albayın konuştuğu gazeteciyi canlandıracak.Emniyette saklı işlerCan Uçar ismindeki emekli albay evinde ölü bulunur.

Görünüşte albay, intihar etmiştir. Ancak cinayet ofis takımı, hadisenin intihar gibi gösterilmeye çalışıldığını düşünür. Emniyet Müdürü, Behzat Ç.’ye hadisenin üzerine gitmesini söyler. Behzat Ç. albayın öldürülmeden evvel bir gazeteciyle konuştuğunu bilir. İşin içinde başka hesaplar olduğunu kavrayan Behzat Ç. gazeteciyi bulur ve emniyet içindeki birtakım yapılanmaları da gün suratına çıkaracak bilgilere erişir. Bu noktadan sonra artık kendisi de risktedir.

Yorum yapın