Bayram kombinasyonlarında herkesi düşündük!

i

.jpg

13-19 yaş arası gençler için bayramlık önerisi:

Bu bayram dinamik genç kızlar, tarzlarını canlı renk ve çizgi film karakterleri ile tamamlayabilirler.

14231.jpg

14232.jpg

14233.jpg

Hamileler için:

Bebek bekleyen anneler, tarzlarını bu bayramda da konuşturacak. Sportif giyinmek isteyenler desenli ve renkli elbiseleri tercih edebilirler.

14234.jpg

Bayramın ilk günü ise fiyonk detaylı bu elbiseyle çok şık görünebilirsiniz.

14235.jpg

20’li yaşlar:

Modası geçmeden çok moda olan gramafon etekleri bu bayram tercih edebilirsiniz. Kişiliğinizi yansıtacak renkleri sevimli ceket ve şık kemerlerle detaylandırmayı deneyin.

14236.jpg

Hanım hanımcık tarzdaki bu kombinasyonu bayramın ilk günü tercih edebilirsiniz. Triko hırka ya da v yakalı kazaklar, kalem eteklerle çok zarif duracak.

14237.jpg

Trendleri yakından takip edenler için son moda parçaların birlikte kullanıldığı bu kombinasyon, ilham verecek. Siz de benzer parçalarla aynı şıklığı yakalayabilirsiniz.

14238.jpg

Büyük beden:

Budra 2012 sezonun en favori renkleri arasında yer alıyor. Jean veya kumaş pantolonla bu tarz bir bluzu kombinleyebilirsiniz.

14239.jpg

Klasik giyinmekten hoşlananlar için bu takım ile havalı görüneceksiniz. Hem pantolon, hem de diz altı eteklerle kombinasyonunuzu bayramın farklı günlerinde kullanabilirsiniz.

14240.jpg

Opak çorap ve elbise kombinasyonu, tercih etmekte zorlananlar için fikir verebilir. Elbiselerinizi koyu renk çoraplarla tamamlayarak daha ince görüneceksiniz. İri desenlerden kaçınmalısınız.

14241.jpg

30’lu yaşlar:

Sade ve modern giyinmeyi tercih edenler için günlük bluzlar ya da tişörtler, bayram için iyi bir alternatif olabilir.

14243.jpg

Aile ziyaretlerinde yakası kapalı ve diz altı elbiseleri tercih ederek hem rahat edecek, hem de zarif görüneceksiniz.

14245.jpg

Spor ve renkli giyinmeyi sevenler içli dışlı takımlarla hem sportif, hem de havalı görünecekler.

14246.jpg

Bohem bir stile sahipseniz bu elbiseye bayılacaksınız. Yırtmaç boyunda aşırıya kaçmadan kullanacağınız bu elbiseyi, babet ve portföy çanta ile ya da yarım botlarla birleştirmeyi deneyin.

14247.jpg

Kapalılar için:

Pilili bu elbise şıklığınıza şıklık katacak, farklı renk tercih ederek, elbisenize uygun ya da zıt renkli eşarp kullanabilirsiniz.

14251.jpg

Etek-gömlek takımlar bu sezonun modasına uygun seçerek, modayı yakından takip edin. Desenler ve canlı renkler tezatlık yaratarak şık görünmenizi sağlayacak.

14252.jpg

Yorum yapın