Bambaşka seks hayatı için 10 öneri!

.

.jpg

Mükemmel seks ve mükemmel ilişki birbiri olmadan düşünülemeyen şeylerdir. Fakat işin kökeninde iletişim ve duygular var.

Sevgilinizle ya da eşinizle yaşadıklarınızı bir gözden geçirin, sonra da bu 10 maddeyi dikkatle okuyun.

18981.jpg

Vücudunuzu onunla tanıştırın

Partneriniz sizin nelerden zevk aldığınızı nasıl bilecek? Ellerini vücudunuzun üzerinde yönlendirmenizde hiçbir sakınca yok. Aksine işin büyüsünü bozmadan, onun dokunmasını istediğinizi belli etmeniz tahrik edecektir. Erkekler ne istediğini bilen kadınları severler.

19889.jpg

Her sevişmenin keyfini çıkarın!

Sekste bazen dikkatsizce davranarak keyif almayı unuturuz. Çünkü bu keyfi nasılsa birçok kez yaşayacağımızı düşünürüz. Her gecenin unutulmaz olacağını beklemek elbette gerçek dışı.

En büyük aşk bile günün birinde buharlaşıp yok olabilir. Bu yüzden her öpücüğün keyfini çıkarmaya bakın. Hem de her gün!

18976.jpg

Eski sevgilinizle asla kıyaslamayın!

Bir önceki sevgilinizin yatakta ne kadar yetenekli olduğunu anlatmanız, yeni sevgilinizin üzerinde baskı yaratır ve başarısızlık korkusu yaşamasına neden olur. Onun iyi yanlarını görmelisiniz. Hatta bu da yetmez! Hoşlandığınız şeyler onun kulağına fısıldayın.

15048.jpg

Yapışık ikizliğe son verin

Yakınlık kuşkusuz çok güzel ama dozunu ayarlamazsanız, birbirinizden sıkılabilirsiniz. Sevdiğiniz küçük kusurlar ve aksilikler gözünüze batmaya başlamadan önce özlemenin de güzelliğini öğrenseniz iyi olur.

24761.jpg

Yenilikleri iyi değerlendirin

Yeni bir sevgili, yepyeni deneyimler demek. Ancak alıştığınız ‘butonlara’ basmanız yeni sevgilinizde beklemediğiniz tepkilere neden olabilir.

Seks konusunda deneyimli olmanız, her şeyi bildiğiniz anlamına gelmez. Yeni bir ilişki size yepyeni deneyimler edinmeniz için imkan sunar.

14040.jpg

Favorilerinizi onunla önceden konuşurun!

Açık havada ya da mum ışığı eşliğinde sıradışı oyunlar… Heyecan verici yeni fikirler aşk ateşini canlı tutar. Ama bazı sürprizler yatak odasına girmemeli.

Ancak sormadan ‘elektrik’ üretirseniz, sevgiliniz çarpılabilir. Sakin bir anda nelerden hoşlandığınızı karşılıklı konuşun. Böylece tutkulu anlar yaşayabilirsiniz.

14037.jpg

Her zaman yenilenin!

Erkekleri baştan çıkaran aslında yeni bir vücut değil, insanlığın temellerine dayanan bir elde etme içgüdüsüdür.

Erkeğin avlanma içgüdüsünü harekete geçirin. Çekiciliğinizi koruyun. Sizi sürekli yeniden fethetmek zorunda olan erkeğin çapkınlıklara ne zamanı, ne de gücü olur.

14573.jpg

Hoşunuza gitmeyenleri nazikçe söyleyin!

Partneriniz tutku dolu geceyi siz orgazma ulaşmadan sonlandırırsa, moraliniz bozulmasın. Küsmek, en yanlış yöntemdir.

Partnerinizin vicdanına saldırmak yerine memnuniyetsizliğini nazikçe dile getirmeyi deneyin.

12402.jpg

Hayallerinizi anlatın!

Partneriniz için kurduğunuz tüm hayalleri bilmek zorunda değil. Ama gerçekleşmesini istediğiniz hayalinizi ona mutlaka anlatın!

12401.jpg

Maceraya kapılın!

Erotizm bir maceradır ve maceralar planlanmamalı. Kadınların çoğu epilasyon olmadan sevişmek istemediği için binlerce erkek spontane seks için beklemek zorundadır. Seksi mükemmel şekilde sahnelemek isteyenler kontrolü kaybetmekten korkarlar ya da karşılarındaki kişiye gerçek kişiliklerini göstermekten kaçınırlar. Unutmayın ki en mükemmel ağda bile gerçek aşkı garantilemez.

12403.jpg

Yorum yapın